kdevqthelp - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Qt Compressed Help Files
nl: Qt-gecomprimeerd bestanden met hulp

[ctx: @title:window]
en: Modify Entry
nl: Item wijzigen

[ctx: @title:window]
en: Add New Entry
nl: Nieuw item toevoegen

en: Name cannot be empty.
nl: Naam mag niet leeg zijn.

[ctx: @action:button Allow user to get some API documentation with GHNS]
en: Get New Documentation
nl: Nieuwe documentatie ophalen

en: The command "qmake -query" could not provide a path to a QtHelp file (QCH).
nl: Het commando "qmake -query" kon geen pad leveren naar een QtHelp bestand (QCH).

en: Documentation provided by GHNS
nl: Documentatie geleverd door GHNS

en: Qt Compressed Help file is not valid.
nl: Qt-gecomprimeerd hulpbestand is niet geldig.

en: Documentation already imported
nl: Documentatie is al geïmporteerd

[ctx: @title:tab]
en: Configure Qt Help Settings
nl: De Qt Help instellingen configureren

[ctx: @info:tooltip]
en: Modify
nl: Wijzigen

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: @info:tooltip]
en: Please uninstall this via GHNS.
nl: Installatie ongedaan maken via GHNS.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, boxAutoLoad)
en: Load Qt Help Documentation from System Locations
nl: Documentatie van Qt-Help laden uit systeemlocaties

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoadQtApiDocs)
en: &Load Qt API documentation:
nl: Qt-API-documentatie &laden

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoadFromDirectory)
en: Load Qt Help files from directory:
nl: Qt-Help-bestanden uit map laden:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, boxQchManage)
en: Install Additional Documentation Files
nl: Extra documentatiebestanden installeren

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, qchTable)
en: Name
nl: Naam

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, qchTable)
en: Path
nl: Pad

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Icon:
nl: Pictogram:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, qchIcon)
en: Select an icon
nl: Een pictogram selecteren

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
nl: Naam:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, qchName)
en: Enter a name
nl: Een naam invoeren

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, qchName)
en: Select a name...
nl: Een naam selecteren...

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Path:
nl: Pad:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, qchRequester)
en: Select a Qt Help file...
nl: Een Qt-Help-bestand selecteren...

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, qchRequester)
en: Select a Qt Help file...
nl: Een Qt-Help-bestand selecteren...

en: Could not find any documentation for '%1'
nl: Kon geen documentation voor '%1' vinden

en: QtHelp Home Page
nl: QtHelp Home-pagina
