kdevquickopen - en to nl translation catalogue (34 entries)

en: Documentation in the %1
nl: Documentatie in het %1

en: Not available any more: %1
nl: Niet meer beschikbaar: %1

en: Not available any more
nl: Niet meer beschikbaar

[ctx: %1: function signature]
en: Return: %1
nl: Teruggeven: %1

[ctx: %1: file path]
en: File: %1
nl: Bestand: %1

note: i18n: ectx: ToolBar (quickOpenToolBar)
en: Quick Open Toolbar
nl: Werkbalk voor snel openen

en: Not parsed yet
nl: Nog niet ontleed

[ctx: @item no project]
en: none
nl: geen

[ctx: @item quick open item type]
en: Classes
nl: Klassen

[ctx: @item quick open item type]
en: Functions
nl: Functies

[ctx: @item quick open scope]
en: Includes
nl: Ingesloten zaken

[ctx: @item quick open scope]
en: Includers
nl: Waarin invoegen

[ctx: @item quick open scope]
en: Currently Open
nl: Nu openen

[ctx: @item quick open item type]
en: Files
nl: Bestanden

[ctx: @item quick open item type]
en: Documentation
nl: Documentatie

[ctx: @item quick open item type]
en: Actions
nl: Acties

[ctx: @action]
en: &Quick Open
nl: S&nel openen

[ctx: @action]
en: Quick Open &File
nl: Snel openen van &bestand

[ctx: @action]
en: Quick Open &Class
nl: Snel openen van &klasse

[ctx: @action]
en: Quick Open &Function
nl: &Functie van Snel openen

[ctx: @action]
en: Quick Open &Already Open File
nl: Snel openen van van &reeds open bestand

[ctx: @action]
en: Quick Open &Documentation
nl: Documentatie van Snel openen

[ctx: @action]
en: Quick Open &Actions
nl: &Acties van Snel openen

[ctx: @action]
en: Jump to Declaration
nl: Ga naar declaratie

[ctx: @action]
en: Jump to Definition
nl: Ga naar definitie

[ctx: @action]
en: Embedded Quick Open
nl: Ingebed snel openen

[ctx: @action jump to]
en: Next Function
nl: Volgende functie

[ctx: @action jump to]
en: Previous Function
nl: Vorige functie

[ctx: @title:window]
en: Quick Open
nl: Snel openen

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, searchLine)
en: Quick Open...
nl: Snel openen...

[ctx: @info:tooltip]
en: Search for files, classes, functions and more, allowing you to quickly navigate in your source code.
nl: Zoeken naar bestanden, klassen, functies en meer, stelt u in staat om snel door uw broncode te navigeren.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: Search:
nl: Zoeken:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, okButton)
en: Open
nl: Openen

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel
nl: Annuleren
