kdevelop - en to nl translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title:window]
en: Scratchpad
nl: Kladblok

en: Failed to remove scratch: %1
nl: Verwijderen is mislukt van scratch: %1

en: Failed to create scratch: Name already in use
nl: Aanmaken is mislukt van scratch: naam al in gebruik

en: Failed to create new scratch
nl: Een nieuwe scratch aanmaken is mislukt

en: Failed to rename scratch: Names must not include path separator
nl: Scratch hernoemen is mislukt: namen mogen geen scheidingsteken voor pad bevatten

en: Failed renaming scratch.
nl: Scratch hernoemen is mislukt.

en: Running %1...
nl: Actief is %1...

en: Process finished with exit code %1.
nl: Proces is beëindigd met exitcode %1.

en: Failed to run scratch: %1
nl: Uitvoeren is mislukt van scratch: %1

en: Scratchpad lets you quickly run and experiment with code without a full project, and even store todos. Create a new scratch to start.
nl: Scratchpad laat u snel code uitvoeren en er mee experimenteren zonder een volledig project en zelfs tedoens opslaan. Een nieuwe scratch aanmaken om te starten.

[ctx: @info:tooltip]
en: Command to run this scratch. '$f' will expand to the scratch path.
nl: Commando om deze scratch uit te voeren. '$f' zal het pad van scratch worden.

[ctx: @action]
en: New Scratch
nl: Nieuwe Scratch

[ctx: @action]
en: Remove Scratch
nl: Scratch verwijderen

[ctx: @action]
en: Rename Scratch
nl: Scratch hernoemen

[ctx: @action]
en: Run Scratch
nl: Scratch uitvoeren

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
nl: Filteren...

[ctx: @title:window]
en: Create New Scratch
nl: Nieuwe scratch aanmaken

[ctx: @label:textbox]
en: Name for scratch file:
nl: Naam voor scratchbestand:
