kdevsubversion - en to nl translation catalogue (82 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy...
nl: Kopiëren...

[ctx: @action:inmenu]
en: Move...
nl: Verplaatsen...

en: Please select only one item for this operation
nl: Selecteer slechts één item voor deze bewerking

[ctx: @label]
en: Destination file/directory
nl: Bestemmingsbestand/map

en: Copying only works on local files
nl: Kopiëren werkt alleen voor lokale bestanden

en: Destination file/directory
nl: Bestemmingsbestand/map

en: Moving only works on local files/dirs
nl: Verplaatsen werkt alleen voor lokale bestanden/mappen

en: Subversion Add
nl: Toevoegen (add) doen in Subversion

en: Not enough information to add file
nl: Onvoldoende informatie om het bestand toe te voegen

en: Subversion Annotate
nl: Annoteren in Subversion

en: Not enough information to blame location
nl: Onvoldoende informatie om de locatie te verwijten

en: Subversion Checkout
nl: Checkout in Subversion

en: Not enough information to checkout
nl: Onvoldoende informatie om checkout uit te voeren

en: Subversion Commit
nl: Subversion commit (vastleggen)

en: Committing...
nl: Vastleggen(commit)...

en: Not enough information to execute commit
nl: Onvoldoende informatie om commit uit te voeren

en: Subversion Copy
nl: Kopiëren in Subversion

en: Not enough information to copy file
nl: Onvoldoende informatie om het bestand te kopiëren

en: Subversion Diff
nl: Diff in Subversion

en: Not enough information given to execute diff
nl: Onvoldoende informatie om diff uit te voeren

en: Subversion Import
nl: Importeren in Subversion

en: Not enough information to import
nl: Onvoldoende informatie om te importeren

en: Subversion Info
nl: Info in Subversion

en: Not enough information to execute info job
nl: Onvoldoende informatie om info job uit te voeren

[ctx: A file was marked to be added to svn]
en: Added %1
nl: Toegevoegd %1

[ctx: A file was marked for deletion from svn]
en: Deleted %1
nl: Verwijderd %1

[ctx: A file was deleted during an svn update operation]
en: Deleted %1
nl: Verwijderd %1

[ctx: A file was added during an svn update operation]
en: Added %1
nl: Toegevoegd %1

en: Revision %1
nl: Revisie %1

en: Updating externals: %1
nl: Externals bijwerken: %1

en: Sending %1
nl: Verzendt %1

en: Adding %1 using mimetype %2.
nl: %1 toevoegen met gebruik van mimetype %2.

en: Adding %1.
nl: Voegt %1 toe.

en: Deleting %1.
nl: Verwijdert %1.

en: Replacing %1.
nl: Vervangt %1.

en: Transmitting file data
nl: Bestandsgegevens worden overgedragen

en: Blame finished for revision %1, path %2
nl: Verwijten beëindigd voor revisie %1, pad %2

en: Reverted working copy %1
nl: Terugveranderde werkkopie %1

en: Reverting failed on working copy %1
nl: Terugveranderen op de werkkopie %1 is mislukt

en: Copied %1
nl: %1 gekopieerd

en: Certificate is not yet valid.
nl: Certificaat is nog niet geldig.

en: Certificate has expired.
nl: Certificaat is verlopen.

en: Certificate's CN (hostname) doesn't match the remote hostname.
nl: De CN (hostnaam) van het certificaat komt niet overeen met de hostnaam op afstand.

en: Certificate authority is unknown.
nl: Certificaat-autoriteit is onbekend.

en: Other unknown error.
nl: Andere onbekende fout.

en: Enter Login for: %1
nl: Voer aanmeldgegevens in voor: %1

en: Completed
nl: Voltooid

en: Error executing Job:
    %1
nl: Fout bij het uitvoeren van taak:
    %1

en: Subversion Log
nl: Loggen in Subversion

en: Not enough information to log location
nl: Onvoldoende informatie om de locatie te loggen

en: Subversion Move
nl: Verplaatsen in Subversion

en: Not enough information to move file
nl: Onvoldoende informatie om het bestand te verplaatsen

en: Subversion Remove
nl: Verwijderen in Subversion

en: Not enough information to execute remove job
nl: Onvoldoende informatie om verwijderen uit te voeren

en: Subversion Revert
nl: Terugveranderen in Subversion

en: Not enough information to execute revert
nl: Onvoldoende informatie om terugveranderen uit te voeren

[ctx: @title:window]
en: SSL Server Certificate
nl: SSL Servercertificaat

[ctx: @action:button]
en: Trust Permanently
nl: Definitief vertrouwen

[ctx: @action:button]
en: Trust Temporarily
nl: Tijdelijk vertrouwen

[ctx: @title:window]
en: SSL Server Certificate: %1
nl: SSL-servercertificaat: %1

en: Subversion Status
nl: Status in Subversion

en: Not enough information to execute status job
nl: Onvoldoende informatie om statustaak uit te voeren

en: Subversion Update
nl: Bijwerken(update) in Subversion

en: Not enough Information to execute update
nl: Onvoldoende informatie om bijwerken uit te voeren

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelForSrc)
en: Source directory:
nl: Broncodemap:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Repository:
nl: Opslagruimte:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, dest)
en: Repository location
nl: Opslagruimtelocatie

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, dest)
en: Choose the repository into which the source directory is imported
nl: Kies de repository-locatie waarnaar de bronmap geïmporteerd wordt

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Commit message:
nl: Bericht bij vastleggen (commit):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, msgLabel)
en: There were errors validating the server certificate.
    Do you want to trust this certificate?
nl: Er waren fouten bij het valideren van het servercertificaat.
    Wilt u dit certificaat vertrouwen?

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reasons why the validation failed
nl: Reden waarom de validatie is mislukt

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Certificate Information
nl: Certificaatinformatie

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hostname:
nl: Hostnaam:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostname)
en: someserver
nl: eenserver

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Issuer:
nl: Uitgever:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, issuer)
en: someissuer
nl: eenuitgever

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Valid from:
nl: Geldig vanaf:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validFrom)
en: validfrom
nl: geldigvanaf

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Valid until:
nl: Geldig tot:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validUntil)
en: validuntil
nl: geldigtot

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Fingerprint:
nl: Vingerafdruk:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerprint)
en: fingerprint
nl: vingerafdruk
