kdevproblemreporter - en to nl translation catalogue (37 entries)

[ctx: @title:window]
en: Problems
nl: Problemen

[ctx: @action:inmenu]
en: Solve Problem
nl: Probleem oplossen

[ctx: @action:inmenu]
en: Solve: %1
nl: Oplossen: %1

[ctx: @action]
en: Force Full Update
nl: Volledig bijwerken forceren

[ctx: @info:tooltip]
en: Which files to display the problems for
nl: Voor welke bestanden de problemen tonen

[ctx: @option:check]
en: Current Document
nl: Huidig document

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current document
nl: Problemen in het huidige document tonen

[ctx: @option:check]
en: Open Documents
nl: Documenten openen

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all open documents
nl: Problemen in alle geopende documenten tonen

[ctx: @option:check]
en: Current Project
nl: Huidige project

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current project
nl: Problemen in het huidige project tonen

[ctx: @option:check]
en: All Projects
nl: Alle projecten

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all projects
nl: Problemen in alle projecten tonen

[ctx: @option:check]
en: Documents In Path
nl: Documenten in het pad

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems from all files in a specific path
nl: Problemen uit alle bestanden in een specifiek pad tonen

[ctx: @option:check]
en: Documents In Current Path
nl: Documenten in het huidige pad

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems from all files in the path of the current document
nl: Problemen uit alle bestanden in het pad van het huidige document tonen

[ctx: @option:check]
en: Show All
nl: Alles tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Display all problems
nl: Alle problemen tonen

[ctx: @info:placeholder]
en: Path Filter...
nl: Padfilter...

[ctx: @option:check]
en: Show Imports
nl: Importen tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in imported files
nl: Problemen in geïmporteerde bestanden tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Display errors
nl: Fouten tonen

[ctx: @option:check]
en: Show Errors
nl: Fouten tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Display warnings
nl: Waarschuwingen tonen

[ctx: @option:check]
en: Show Warnings
nl: Waarschuwingen tonen

[ctx: @info:tooltip]
en: Display hints
nl: Tips tonen

[ctx: @option:check]
en: Show Hints
nl: Tips tonen

[ctx: @title:menu]
en: Grouping
nl: Groepering

[ctx: @option:check]
en: None
nl: Geen

[ctx: @option:check]
en: Path
nl: Pad

[ctx: @option:check]
en: Severity
nl: Ernst

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
nl: Zoeken...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Problems
nl: Problemen

[ctx: @title:menu]
en: Problem
nl: Probleem

[ctx: @action:inmenu]
en: &Copy Description
nl: Beschrijving &kopiëren

[ctx: @title:menu]
en: Solve: %1
nl: Oplossen: %1
