kdevappwizard - en to pl translation catalogue (35 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create New Project
pl: Utwórz nowy projekt

[ctx: @title:tab Page for general configuration options]
en: General
pl: Ogólne

[ctx: @title:tab Page for version control options]
en: Version Control
pl: Zarządzanie wersją

[ctx: @action]
en: New from Template...
pl: Nowy z wzorca...

[ctx: @info:tooltip]
en: Generate a new project from a template
pl: Utworzenie nowego projektu z wzorca

[ctx: @info:whatsthis]
en: This starts KDevelop's application wizard. It helps you to generate a skeleton for your application from a set of templates.
pl: Przywoła to pomocnika aplikacji KDevelop. Pomoże on utworzyć szkielet twojej aplikacji z zestawu wzorców.

en: Could not create project from template.
pl: Nie można utworzyć projektu z wzorca.

en: Please see the Version Control tool view.
pl: Obejrzeć widok narzędzia zarządzania wersją.

[ctx: @title:window]
en: Version Control System Error
pl: Błąd systemu zarządzania wersją

en: Could not initialize DVCS repository
pl: Nie można założyć repozytorium DVCS

en: Could not check status of the DVCS repository
pl: Nie można sprawdzić stanu repozytorium DVCS

en: Could not add files to the DVCS repository
pl: Nie można dodać plików do repozytorium DVCS

en: Could not import project into %1.
pl: Nie można zaimportować projektu do %1.

en: Could not import project
pl: Nie można zaimportować projektu

en: Could not checkout imported project
pl: Nie można pobrać zaimportowanego projektu

en: Could not create new project
pl: Nie można utworzyć nowego projektu

en: The file %1 cannot be created.
pl: Nie można utworzyć pliku %1.

en: Project Templates
pl: Wzorce projektów

[ctx: @title:column]
en: Category
pl: Kategoria

[ctx: @title:column]
en: Project Type
pl: Rodzaj projektu

[ctx: @action:button]
en: Get More Templates
pl: Pobierz wzorce

[ctx: @action:button]
en: Load Template from File
pl: Wczytaj wzorzec z pliku

en: Invalid location
pl: Nieprawidłowe położenie

en: Empty project name
pl: Brak nazwy projektu

en: Invalid project name
pl: Nieprawidłowa nazwa projektu

en: Unable to create subdirectories, missing permissions on: %1
pl: Nie można utworzyć podkatalogów, brakuje uprawnień w: %1

en: Invalid project template, please choose a leaf item
pl: Nieprawidłowy wzorzec projektu, proszę wybrać liść drzewa

en: Path already exists and contains files. Open it as a project.
pl: Ścieżka już istnieje i zawiera pliki. Otwórz ją jako projekt.

en: The specified path already exists and contains files. Are you sure you want to proceed?
pl: Podana ścieżka już istnieje i zawiera pliki. Czy na pewno kontynuować?

[ctx: @title:window]
en: Load Template from File
pl: Wczytaj wzorzec z pliku

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, propertiesBox)
en: Properties
pl: Właściwości

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, projectNameLabel)
en: Project name:
pl: Nazwa projektu:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
pl: Położenie:

[ctx: @item:inlistbox No Version Control Support chosen]
en: None
pl: Brak

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Version control system:
pl: System zarządzania wersją:
