kdevcmake - en to pl translation catalogue (59 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure a Build Directory - %1
pl: Ustawienia katalogu budowania - %1

[ctx: @title:window]
en: Configure a Build Directory for %1
pl: Ustawienia katalogu budowania dla %1

en: You need to specify a build directory.
pl: Musisz określić katalog budowania.

en: Using an already created build directory.
pl: Wykorzystywanie już utworzonego katalogu budowania.

en: Creating a new build directory.
pl: Tworzenie nowego katalogu budowania.

en: Build directory already configured.
pl: Katalog budowania już został ustawiony.

en: This build directory is for %1, but the project directory is %2.
pl: Ten katalog budowania jest dla %1, ale katalogiem projektu jest %2.

en: You may not select a relative build directory.
pl: Nie można wybrać względnego katalogu budowania.

en: The selected build directory is not empty.
pl: Wybrany katalog budowania nie jest pusty.

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, availableLabel)
en: Available build directories:
pl: Dostępne katalogi budowania:

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, availableBuildDirs)
en: New build directory
pl: Nowy katalog budowania

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Build &directory:
pl: Katalog bu&dowania:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Installation prefix:
pl: Przedrostek wgran&ia:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, installPrefix)
en: The prefix under which the project will be installed. Leaving this empty will let CMake use its default install prefix.
pl: Katalog, w którym zostanie wgrany projekt. Jeśli pusty, to CMake użyje domyślnego katalogu do wgrywania.

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, installPrefix)
en: CMake's default install prefix
pl: Domyślny katalog wgrywania CMake

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Build &type:
pl: &Rodzaj budowania:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, extraArgumentsLabel)
en: Extra arguments:
pl: Dołącz argumenty:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: CMake &executable:
pl: Plik wykonywalny CMak&e:

en: INVALID
pl: NIEPRAWIDŁOWE

[ctx: @item]
en: Command
pl: Polecenie

[ctx: @item]
en: Variable
pl: Zmienna

[ctx: @item]
en: Macro
pl: Makro

[ctx: @item]
en: Path
pl: Ścieżka

[ctx: @item]
en: Target
pl: Cel

en: wrong
pl: zły

[ctx: @item cmake]
en: Commands
pl: Polecenia

[ctx: @item cmake]
en: Variables
pl: Zmienne

[ctx: @item cmake]
en: Modules
pl: Moduły

[ctx: @item cmake]
en: Properties
pl: Właściwości

[ctx: @item cmake]
en: Policies
pl: Polityki

en: <p>For better CMake documentation rendering, install rst2html.</p>
pl: <p>Dla lepszego wyświetlania dokumentacji CMake wgraj rst2html</p>

en: Unable to find a CMake executable. Is one installed on the system?
pl: Nie można znaleźć pliku wykonywalnego CMake. Czy został on wgrany w systemie?

en: <br /><em>Cache Value:</em> %1
pl: <br /><em>Wartość do pamięci podręcznej:</em> %1

en: <br /><em>Cache Documentation:</em> %1
pl: <br /><em>Dokumentacja do pamięci podręcznej:</em> %1

[ctx: error message]
en: invalid CMake file API project data
pl: nieprawidłowy plik API CMake danych projektu

en: CMake Content Page
pl: Strona treści CMake

en: Configured project '%1' with outdated CMake data. As a result, KDevelop's code understanding may be wrong.
    
    To fix this issue, please right-click the project item in the projects tool view and click 'Reload'.
pl: Ustawiono projekcie '%1' na podstawie nieświeżych danych CMake. W wyniku tego, KDevelop prawdopodobnie nie będzie rozumiał kodu.
    
    Aby to naprawić, naciśnij prawym na wpisie projektu w widoku narzędzia projektów i wybierz 'Wczytaj ponownie'.

en: Failed to configure project '%1' (error message: %2). As a result, KDevelop's code understanding will likely be broken.
    
    To fix this issue, please ensure that the project's CMakeLists.txt files are correct, and KDevelop is configured to use the correct CMake version and settings. Then right-click the project item in the projects tool view and click 'Reload'.
pl: Nie udało się nadać ustawień w projekcie '%1' (opis błędu: %2). W wyniku tego, KDevelop prawdopodobnie nie będzie rozumiał kodu.
    
    Aby temu zaradzić, upewnij się, że pliki projektu CMakeLists.txt są poprawne, a KDevelop używa poprawnych ustawień i wersji CMake. Następnie naciśnij prawym na projekcie w widoku projektów i wybierz 'Wczytaj ponownie'.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Cache Values
pl: Wartości w pamięci podręcznej

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Comment:
pl: Uwagi:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showAdvanced)
en: Show Advanced
pl: Pokaż rozszerzone

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedBox)
en: Advanced
pl: Rozszerzone

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, installationPrefixLabel)
en: Installation prefix:
pl: Przedrostek wgrania:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, buildTypeLabel)
en: Build type:
pl: Rodzaj budowania:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Configure environment:
pl: Ustawienia środowiska:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KDevelop::EnvironmentSelectionWidget, environment)
en: Select an environment to be used
pl: Wybierz wykorzystywane środowisko

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showInternal)
en: Show advanced values
pl: Pokaż rozszerzone wartości

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CMake executable:
pl: Plik wykonywalny CMake:

[ctx: @title:column]
en: Name
pl: Nazwa

[ctx: @title:column]
en: Type
pl: Rodzaj

[ctx: @title:column]
en: Value
pl: Wartość

[ctx: @title:column]
en: Comment
pl: Uwaga

[ctx: @title:column]
en: Advanced
pl: Rozszerzone

[ctx: @title:column]
en: Strings
pl: Ciągi znaków

en: The %1 directory is about to be removed in KDevelop's list.
    Do you want KDevelop to delete it in the file system as well?
pl: Katalog %1 zaraz zostanie usunięty z listy KDevelopa.
    Czy KDevelop ma go też usunąć z dysku?

[ctx: @action:button]
en: Do Not Delete
pl: Nie usuwaj

en: Could not remove: %1
pl: Nie można usunąć: %1

[ctx: @title:tab]
en: Configure CMake Settings
pl: Ustawienia CMake

en: Parse test suite %1
pl: Przetwórz zestaw próbny %1
