kdevcmakebuilder - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Could not find the make builder. Check your installation
pl: Nie można znaleźć budowniczego make. Sprawdź swój system

en: Could not find a builder for %1
pl: Nie można znaleźć budowniczego dla %1

en: No build directory configured, cannot install
pl: Nie ustawiono katalogu budowania, nie można wgrać

en: No build directory configured, cannot configure
pl: Nie ustawiono katalogu budowania, nie można ustawić

[ctx: @title:tab]
en: Configure Global CMake Settings
pl: Ustawienia globalne CMake

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Default CMake executable:
pl: Domyślny plik wykonywalny CMake:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Default generator:
pl: Domyślny generator:

en: Internal error: no project specified to configure.
pl: Błąd wewnętrzny: nie określono projektu do ustawienia.

en: Failed to create build directory %1.
pl: Nie udało się utworzyć katalogu budowania %1.

en: No build directory configured, cannot clear the build directory
pl: Nie ustawiono katalogu budowania, nie można wyczyścić katalogu budowania

en: Wrong build directory, cannot clear the build directory
pl: Zły katalog budowania, nie można wyczyścić katalogu budowania

en: ** Prune successful **
pl: ** Pomyślnie przycięto **

en: ** Prune failed: %1 **
pl: ** Nie udało się przyciąć: %1 **
