kdevcustommake - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Tried include path resolution while another resolution process was still running
pl: Próbowano znaleźć ścieżkę plików dołączanych podczas, gdy inny proces znajdywania był nadal uruchomiony

en: Makefile is missing in folder "%1"
pl: Brakuje Makefile w katalogu "%1"

en: Problem while trying to resolve include paths for %1
pl: Problem podczas rozwiązywania ścieżek do plików dołączanych w %1

en: Cached: %1
pl: W pamięci podręcznej: %1

en: Filename %1 seems to be malformed
pl: Plik %1 wydaje się być zdeformowanym

en: Failed to extract new working directory
pl: Nieudane wypakowanie nowego katalogu roboczego

en: Output was: %1
pl: Wynikiem było: %1

en: Recursive make call failed
pl: Nieudane rekursywne wywołanie make

en: The parameter string "%1" does not seem to be valid. Output was: %2.
pl: Ciąg znaków parametru "%1" nie wydaje się być prawidłowym. Wynikiem było: %2.

en: The directory "%1" does not exist. Output was: %2.
pl: Katalog "%1" nie istnieje. Wynikiem było: %2.

en: Malformed recursive make call
pl: Zdeformowane rekursywne wywołanie make

en: Could not extract include paths from make output
pl: Nie można wypakować ścieżek plików dołączanych z wyjścia make

en: Folder: "%1"  Command: "%2"  Output: "%3"
pl: Katalog: "%1"  Polecenie: "%2" Wynik: "%3"
