kdevexecute - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: There is a quoting error in the arguments for the launch configuration '%1'. Aborting start.
pl: Wystąpił błąd cytowania w argumentach dla ustawień uruchomienia '%1'. Przerywanie rozpoczęcia.

en: A shell meta character was included in the arguments for the launch configuration '%1', this is not supported currently. Aborting start.
pl: Meta znak powłoki został dołączony w argumentach dla ustawień uruchamiania '%1', nie jest to obecnie obsługiwane. Przerywanie rozpoczęcia.

en: Couldn't resolve the dependency: %1
pl: Nie można rozwiązać zależności: %1

en: No valid executable specified
pl: Nie określono poprawnego pliku wykonywalnego

en: There is a quoting error in the executable for the launch configuration '%1'. Aborting start.
pl: Wystąpił błąd cytowania w pliku wykonywalnym dla ustawień uruchamiania '%1'. Przerywanie rozpoczęcia.

en: A shell meta character was included in the executable for the launch configuration '%1', this is not supported currently. Aborting start.
pl: Meta znak powłoki został dołączony w pliku wykonywalnym dla ustawień uruchamiania '%1', nie jest to obecnie obsługiwane. Przerywanie rozpoczęcia.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Ask If Running
pl: Zapytaj czy jest uruchomione

[ctx: @item:inlistbox]
en: Kill All Instances
pl: Zniszcz wszystkie wystąpienia

[ctx: @item:inlistbox]
en: Start Another
pl: Rozpocznij kolejne

[ctx: @title:tab]
en: Configure Native Application
pl: Ustawienia macierzystego programu

en: Executes Native Applications
pl: Wykonuje macierzysty program

en: Native Application
pl: Macierzysty program

en: Compiled Binary
pl: Plik skompilowany

[ctx: @title:menu]
en: Project Executables
pl: Pliki wykonywalne projektu

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Executable
pl: Plik wykonywalny

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Project &target:
pl: Cel projek&tu:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E&xecutable:
pl: &Plik wykonywalny:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, executablePath)
en: executable or /path/to/executable
pl: plik wykonywalny lub /ścieżka/do/pliku_wykonywalnego

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, executablePath)
en: Enter the executable name or the absolute path to the executable file
pl: Wpisz nazwę pliku wykonywalnego lub bezwzględną ścieżkę do niego

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Behavior
pl: Zachowanie

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Ar&guments:
pl: Ar&gumenty:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, arguments)
en: <html><head/><body><p>Enter arguments to give to the executable.<br/>You can pass arguments containing space characters by putting them in double-quotes.</p></body></html>
pl: <html><head/><body><p>Wpisz argumenty do podawania plikowi wykonywalnemu.<br/>Możesz podać argumenty zawierające znaki odstępu poprzez ujęcie ich w cudzysłów.</p></body></html>

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Working &directory:
pl: &Katalog pracy:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, workingDirectory)
en: Select a working directory for the executable
pl: Wpisz katalog pracy dla pliku wykonywalnego

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: E&nvironment:
pl: Ś&rodowisko:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KDevelop::EnvironmentSelectionWidget, environment)
en: Select an environment to be used
pl: Wybierz wykorzystywane środowisko

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, runInTerminal)
en: <p>By default applications will be run in the background and only their output will be displayed in a tool view. This makes it impossible to interact with applications requiring user input from a terminal emulator. To run such applications, you should use an external terminal.</p>
pl: <p>Domyślnie programy będą uruchamiane w tle i tylko ich wyjście będzie wyświetlane w widoku narzędzia. Sprawia to, że niemożliwa jest interakcja z programami wymagającymi reakcji użytkownika z emulatora terminalu. Aby uruchomić takie programy, musisz użyć zewnętrznego terminalu.</p>

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, runInTerminal)
en: Use external terminal:
pl: Użyj zewnętrznego terminalu:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, terminal)
en: <p>Defines the command to execute the external terminal emulator. Use the following placeholders:</p>
    <dl>
    <dt><code>%exe</code></dt>
    <dd>The path to the executable selected above.</dd>
    <dt><code>%workdir</code></dt>
    <dd>The path to the working directory selected above.</dd>
    </dl>
    <p>The arguments defined above will get appended to this command.</p>
pl: <p>Określa polecenie do wykonania emulatora zewnętrznego terminalu. Użyj następujących pól wieloznacznych:</p>
    <dl>
    <dt><code>%exe</code></dt>
    <dd>Ścieżka do pliku wykonywalnego wybrana powyżej.</dd>
    <dt><code>%workdir</code></dt>
    <dd>Ścieżka do katalogu roboczego wybranego powyżej.</dd>
    </dl>
    <p>Argumenty zdefiniowane powyżej zostaną dołączone do tego polecenia.</p>

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Restart
pl: Uruchom ponownie

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Dependencies
pl: Zależności

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Act&ion:
pl: Działan&ie:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Specifies the action to take for the dependencies before starting the executable.
pl: Określa działanie podejmowane względem zależności przed uruchomieniem pliku wykonywalnego.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, dependencyAction)
en: The selected action will be run before the executable is started.  This allows there to be parts of a project, upon which the executable does not directly depend, to be built and/or installed before running the application.
pl: Wybrane działanie będzie uruchamiane przed uruchomieniem pliku wykonywalnego.  Pozwala to na istnieje modułów projektu, na których plik wykonywalny nie polega bezpośrednio przy budowaniu i/lub wgranie przed uruchomieniem programu.

[ctx: @item:inlistbox dependency action]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Do Nothing
pl: Nic nie rób

[ctx: @item:inlistbox dependency action]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Build
pl: Zbuduj

[ctx: @item:inlistbox dependency action]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Build and Install
pl: Zbuduj i wgraj

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Targets:
pl: Cele:

en: No environment profile specified, looks like a broken configuration, please check run configuration '%1'. Using default environment profile.
pl: Nie określono profilu środowiskowego, wygląda na to, że ustawienia sąpopsute, proszę sprawdzić ustawienia uruchomienia '%1'. Zdecydowano się na użycie domyślnego profilu środowiskowego.

[ctx: @title:window]
en: Job Already Running
pl: Zadanie jest już wykonywane

en: '%1' is already being executed.
pl: '%1' jest już wykonywane

[ctx: @action:button]
en: Kill All Instances
pl: Zniszcz wszystkie wystąpienia

[ctx: @action:button]
en: Start Another
pl: Rozpocznij kolejne

[ctx: @option:check]
en: Remember choice
pl: Zapamiętaj wybór
