kdevgit - en to pl translation catalogue (113 entries)

en: Filter by filename/project name
pl: Odfiltruj po nazwie pliku/projektu

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Stage selected
pl: Dobierz zaznaczone

en: Unstage selected
pl: Odłóż zaznaczone

en: Revert unstaged edits
pl: Wycofaj niedobrane zmiany

en: Committing failed. See Version Control tool view.
pl: Nie udało się wdrożyć. Zobacz widok narzędzia do zarządzania wersjami.

en: Stage selected lines or hunk
pl: Dobierz zaznaczone wiersze lub kawałek

en: Unstage selected lines or hunk
pl: Odłóż zaznaczone wiersze lub kawałek

en: Revert selected lines or hunk
pl: Wycofaj zaznaczone wiersze lub kawałek

en: Go to line in source
pl: Przejdź do wiersza w źródle

en: Unstage selected lines
pl: Odłóż zaznaczone wiersze

en: Stage selected lines
pl: Dobierz zaznaczone wiersze

en: Revert selected lines
pl: Wycofaj zaznaczone wiersze

en: Unstage selected hunk
pl: Odłóż zaznaczony kawałek

en: Stage selected hunk
pl: Dobierz zaznaczony kawałek

en: Revert selected hunk
pl: Wycofaj zaznaczony kawałek

en: %1 (staged)
pl: %1 (dobrane)

en: Staged (%1)
pl: Dobrane (%1)

en: Unstaged (%1)
pl: Odłożone (%1)

en: %1 (unstaged)
pl: %1 (odłożone)

en: The selected lines will be reverted and the changes lost. This operation cannot be undone. Continue?
pl: Zaznaczone wiersze zostaną wycofane, a zmiany utracone. Nie można będzie wycofać tego działania. Czy kontynuować?

[ctx: @action:button]
en: Revert
pl: Wycofaj

en: Try to keep summary length below %1 characters.
pl: Próbuj utrzymać długość podsumowania poniżej %1 znaków.

en: Separate summary from details with one empty line.
pl: Oddziel podsumowanie od szczegółów jednym pustym wierszem.

en: Try to keep line length below %1 characters.
pl: Próbuj utrzymać długość wiersza poniżej %1 znaków.

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, GitNameEmailDialog)
en: Configure Name and Email for Git
pl: Ustaw nazwę i e-mail dla Git

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: <html><head/><body><p>You have not yet configured the name and email to be associated with your Git commits.<br/>The values you enter here will be written to the Git configuration, either locally for the current project only, or globally for all Git projects.</p></body></html>
pl: <html><head/><body><p>Jeszcze nie ustawiłeś nazwy i adresu e-mail skojarzonego z twoimi wdrożeniami w Git.<br/>Wartości, które tutaj podasz zostaną zapisane w pliku ustawień Git, albo lokalnie dla bieżącego projektu albo globalnie dla wszystkich projektów Git.</p></body></html>

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Name:
pl: &Nazwa:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Emai&l:
pl: E-mai&l:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, globalCheckBox)
en: Write to global config
pl: Zapisz do globalnych ustawień

en: Unable to find git executable. Is it installed on the system?
pl: Nie można znaleźć pliku wykonywalnego git. Czy został on wgrany w systemie?

en: Git Commit
pl: Wdrożenie Git

[ctx: @action:inmenu]
en: Rebase
pl: Zmiana podstawy

[ctx: @title:menu]
en: Git Stashes
pl: Składowiska Git

[ctx: @action:inmenu]
en: Stash Manager
pl: Zarządzanie składowiskiem

[ctx: @action:inmenu]
en: Push Stash
pl: Wrzuć na składowisko

[ctx: @action:inmenu]
en: Pop Stash
pl: Pobierz ze składowiska

en: error: %1
pl: błąd: %1

en: Did not specify the list of files
pl: Nie podano listy plików

en: Could not reset changes (empty list of paths)
pl: Nie można wyzerować zmian (pusta lista ścieżek)

en: Could not revert changes
pl: Nie można wycofać zmian

en: The following files have uncommitted changes, which will be lost. Continue?
pl: Następujące pliki mają niewdrożone zmiany, które zostaną utracone. Czy kontynuować?

en: No files or message specified
pl: Nie określono żadnych plików lub wiadomości

en: Email or name for Git not specified
pl: Nie podano nazwy lub adresu e-mail dla Git

en: No message specified
pl: Nie określono żadnej wiadomości

en: No files to remove
pl: Brak plików do usunięcia

en: There are pending changes, do you want to stash them first?
pl: Istnieją oczekujące zmiany, czy chcesz je najpierw zeskładować?

[ctx: @action:button]
en: Stash
pl: Schowek

[ctx: @action:button]
en: Keep
pl: Zachowaj

[ctx: @title:window]
en: Branch Selection
pl: Wybór gałęzi

[ctx: @title:window]
note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, RebaseDialog)
en: Rebase
pl: Zmiana podstawy

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Base branch:
pl: Gałąź podstawy:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rebaseButton)
en: Rebase
pl: Zmiana podstawy

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_2)
en: Cancel
pl: Anuluj

[ctx: Files in a vcs which have changes staged for commit]
en: Staged changes
pl: Dobrane zmiany

[ctx: Files in a vcs which have changes not yet staged for commit]
en: Unstaged changes
pl: Niedobrane zmiany

[ctx: Files in a vcs which have unresolved (merge) conflits]
en: Conflicts
pl: Sprzeczności

[ctx: Files which are not tracked by a vcs]
en: Untracked files
pl: Niezarządzane pliki

[ctx: Files in a vcs which have changes staged for commit]
en: Staged
pl: Dobrane

en: Files with changes staged for commit
pl: Pliki ze zmianami dobranymi do wdrożenia

[ctx: Files in a vcs which have changes not checked in to repo]
en: Modified
pl: Zmienione

en: Files with changes
pl: Pliki ze zmianami

[ctx: Files in git which have unresolved (merge) conflits]
en: Conflicts
pl: Sprzeczności

en: Files with unresolved (merge) conflicts
pl: Pliki z nierozwiązanymi sprzecznościami (scalania)

[ctx: Files which are not tracked by a vcs]
en: Untracked
pl: Niezarządzane

en: Files not tracked in VCS
pl: Pliki niepoddane zarządzaniu wersjami

[ctx: @item file has unstaged changes]
en: Modified (unstaged)
pl: Zmienione (niedobrane)

[ctx: @item file was deleted from worktree]
en: Deleted (unstaged)
pl: Usunięte (niedobrane)

[ctx: @item file was renamed in worktree]
en: Renamed (unstaged)
pl: Przemianowane (niedobrane)

[ctx: @item file was copied in worktree]
en: Copied (unstaged)
pl: Skopiowane (niedobrane)

[ctx: @item file has staged changes]
en: Modified (staged)
pl: Zmienione (dobrane)

[ctx: @item file has both staged and unstaged changes]
en: Modified (unstaged changes)
pl: Zmienione (niedobrane zmiany)

[ctx: @item file has staged changes and was deleted in worktree]
en: Modified (unstaged deletion)
pl: Zmienione (niedobrane usunięcie)

[ctx: @item file was added to versioncontrolsystem and has unstaged changes]
en: Added (unstaged changes)
pl: Dodane (niedobrane zmiany)

[ctx: @item file was added to versioncontrolsystem and deleted in worktree]
en: Added (unstaged deletion)
pl: Dodane (niedobrane usunięcie)

[ctx: @item file was deleted from versioncontrolsystem and renamed in worktree]
en: Deleted (unstaged rename)
pl: Usunięte (niedobrane przemianowanie)

[ctx: @item file was deleted from versioncontrolsystem and copied in worktree]
en: Deleted (unstaged copy)
pl: Usunięte (niedobrane skopiowanie)

[ctx: @item file was renamed in versioncontrolsystem]
en: Renamed (staged)
pl: Przemianowane (dobrane)

[ctx: @item file was renamed in versioncontrolsystem and has unstaged changes]
en: Renamed (unstaged changes)
pl: Przemianowane (niedobrane zmiany)

[ctx: @item file was renamed in versioncontrolsystem and was deleted in worktree]
en: Renamed (unstaged deletion)
pl: Przemianowane (niedobrane usunięcie)

[ctx: @item file was copied in versioncontrolsystem]
en: Copied
pl: Skopiowano

[ctx: @item file was copied in versioncontrolsystem and has unstaged changes]
en: Copied (unstaged changes)
pl: Skopiowane (niedobrane zmiany)

[ctx: @item file was copied in versioncontrolsystem and was deleted in worktree]
en: Copied (unstaged deletion)
pl: Skopiowane (niedobrane usunięcie)

[ctx: @item file has unresolved merge conflicts]
en: Unresolved conflicts
pl: Nierozwiązane sprzeczności

[ctx: @item file is not under vcs]
en: Untracked
pl: Niezarządzane

[ctx: file in unknown (invalid) state]
en: Unknown
pl: Nieznany

en:  (staged)
pl:  (dobrane)

en:  (unstaged)
pl:  (odłożone)

en:  (conflicts)
pl:  (sprzeczności)

en:  (untracked)
pl:  (niezarządzane)

en: no branch
pl: brak gałęzi

en: Commit
pl: Wdrożenie

en: Extended commit description
pl: Rozbudowany opis wdrożenia

en: Commit summary
pl: Opis wdrożenia

en: To commit changes, please write a commit message first
pl: Aby wdrożyć zmiany, najpierw opisz to wdrożenie

en: Commit changes to <b>%1</b> on branch <b>%2</b>
pl: Wdroż zmiany w <b>%1</b> w gałęzi <b>%2</b>

en: To commit changes, please select a project first
pl: Aby wdrożyć zmiany, najpierw wybierz projekt

en: Please stage some changes before committing.
pl: Dobierz jakieś zmiany przed utworzeniem wdrożenia.

[ctx: @title:window]
en: Stash Manager
pl: Zarządzanie składowiskiem

en: Are you sure you want to drop the stash '%1'?
pl: Czy na pewno chcesz obniżyć składowisko '%1'?

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, drop)
en: Drop
pl: Usuń

[ctx: @title:window]
en: Git Stash
pl: Składowiska Git

[ctx: @label:textbox]
en: Name for the new branch:
pl: Nazwa nowej gałęzi:

en: %1 created on %2
pl: %1 utworzony w dniu %2

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, drop)
en: Remove the selected stash
pl: Usuń zaznaczoną przechowalnię

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pop)
en: Apply stash's patch and drop the stash
pl: Zastosuje łatę składowiska i obniża składowisko

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pop)
en: Pop
pl: Pobierz

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, show)
en: Show the content of the stash
pl: Pokaż zawartość składowiska

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, show)
en: Show
pl: Pokaż

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, apply)
en: Apply stash's patch
pl: Nałóż łatę ze składowiska

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, apply)
en: Apply
pl: Zastosuj

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, branch)
en: Create a new branch and apply the stash there, then drop the stash
pl: Tworzy nową gałąź i stosuje tam składowisko, następnie obniża składowisko.

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, branch)
en: Branch
pl: Gałąź
