kdevelop - en to pl translation catalogue (92 entries)

en:     *** MESON ERROR ***
pl:     *** BŁĄD MESONA ***

en: Failed to set the internally used Ninja builder
pl: Nie udało się ustawić wewnętrznie używanego budowniczego Ninja

en: Failed to acquire the Ninja builder plugin
pl: Nie udało się pobrać wtyczki budowniczego Ninja

en: The current build directory for %1 is invalid
pl: Bieżący katalog budowania dla %1 jest nieprawidłowy

en: The directory '%1' is not empty and does not seem to be an already configured build directory
pl: Katalog '%1' nie jest pusty i nie wygląda jakby już dokonano w  nim niezbędnych ustawień

en: The directory '%1' cannot be used as a meson build directory
pl: Katalogu '%1' nie można użyć jako katalogu budowania meson

en: The current build configuration is broken, because the build directory is not specified
pl: Bieżące ustawienia budowania są niewłaściwe, ponieważ nie podano katalogu budowania

en: Congratulations: You have reached unreachable code!
    Please report a bug at https://bugs.kde.org/
    FILE: %1:%2
pl: Gratulacje: Dotarłeś do kodu, do którego nie da się dotrzeć!
    Zgłoś błąd na https://bugs.kde.org/
    PLIK: %1:%2

en: Internal error: The buildsystem manager is not the MesonManager
pl: Błąd wewnętrzny: Zarządzanie systemem budowania nie jest zarządzaniem wg Meson

en: Failed to create a new build directory
pl: Nie udało się utworzenie nowego katalogu budowania

en: The directory '%1' is already pruned
pl: Katalog '%1' został już przycięty

en: The directory '%1' does not appear to be a meson build directory
pl: Katalogu '%1' nie wygląda jak katalog budowania wg meson

en: Aborting prune operation
pl: Przerywanie działania przycinania

en: Deleting contents of '%1'
pl: Usuwanie zawartości '%1'

en: ** Prune successful **
pl: ** Pomyślnie przycięto **

en: ** Prune failed: %1 **
pl: ** Nie udało się przyciąć: %1 **

[ctx: @title:window]
en: Project Import Failed
pl: Nie udało się zaimportować projektu

en: Meson builder error: %1
pl: Błąd budowniczego Meson: %1

en: Importing %1 failed because no build directory could be created.
pl: Nie udało się zaimportować %1, bo nie można utworzyć katalogu budowania.

en: Introspection file '%1' does not exist
pl: Plik introspekcji '%1' nie istnieje

en: Failed to open introspection file '%1'
pl: Nie udało się otworzyć pliku introspekcji '%1'

en: In %1:%2: %3
pl: W %1:%2: %3

en: The introspection file '%1' contains neither an array nor an object
pl: Plik introspekcji '%1' nie zawiera ani macierzy, ani obiektu

en: %1 returned %2
pl: %1 zwrócił %2

en: JSON parser error: %1
pl: Błąd przetwarzania JSON: %1

en: The introspection output of '%1' contains neither an array nor an object
pl: Wynik z pliku introspekcji '%1' nie zawiera ani macierzy, ani obiektu

en: The current build directory is invalid
pl: Bieżący katalog budowania dla jest nieprawidłowy

en: Failed to create a temporary file.
pl: Nie udało się utworzyć pliku tymczasowego.

en: The rewriter output of '%1' is not an object
pl: Wynik z przepisywania '%1' nie jest obiektem

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_showAdvanced)
en: Show Advanced Configuration
pl: Pokaż rozszerzone ustawienia

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, container)
en: Advanced Configuration
pl: Rozszerzone ustawienia

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_mesonArgs)
en: Extra Meson arguments:
pl: Dodatkowe argumenty Meson:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_backend)
en: Meson backend:
pl: Silnik Meson:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_mesonExe)
en: Meson executable:
pl: Plik wykonywalny Meson:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, i_mesonArgs)
en: Changing this will reset the build options.
pl: Zmiana tego wyzeruje ustawienia budowania.

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, i_mesonExe)
en: /path/to/mesonexecutable
pl: /ścieżka/do/pliku_wykonywalnego_meson

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_hideAdvanced)
en: Hide Advanced Configuration
pl: Ukryj rozszerzone ustawienia

en: Status: %1
pl: Stan: %1

en: The current build directory does not exist
pl: Bieżący katalog budowania nie istnieje

en: The current build directory is empty
pl: Bieżący katalog budowania jest pusty

en: Build directory configured
pl: Ustawiono katalog budowania

en: This meson build directory is not fully configured
pl: Ten katalog budowania meson nie jest w pełni ustawiony

en: This directory does not seem to be a meson build directory
pl: Ten katalog nie wygląda jak katalog budowania wg meson

en: Invalid build directory configuration (empty build directory string)
pl: Nieprawidłowe ustawienia katalogu budowania (brak katalogu budowania)

en: Something went very wrong. This is a bug
pl: Coś poszło nie tak. To jest błąd

en: No changes
pl: Bez zmian

en: %1 option changed | %1 options changed
pl[0]: Zmieniono opcje %1
pl[1]: Zmieniono opcje %1
pl[2]: Zmieniono opcje %1

[ctx: @title:tab]
en: Meson Project Configuration
pl: Ustawienia projektu Meson

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_status) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_statusMessage)
en: Status message...
pl: Wiadomość stanu...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_changed)
en: Num changed
pl: Zmieniono num

en: <NEW>
pl: <NOWY>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, MesonListEditor)
en: Dialog
pl: Okno dialogowe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_new)
en: New
pl: Nowy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_del)
en: Delete
pl: Usuń

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_first)
en: First
pl: Pierwszy

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_up)
en: Up
pl: W górę

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_down)
en: Down
pl: W dół

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_last)
en: Last
pl: Ostatni

[ctx: @title:window]
en: Configure a Build Directory - %1
pl: Ustawienia katalogu budowania - %1

en: Specified meson executable does not exist
pl: Podany plik wykonywalny meson nie istnieje

en: Creating new build directory
pl: Tworzenie nowego katalogu budowania

en: Using an already configured build directory
pl: Wykorzystanie już ustawionego katalogu budowania

en: Using a broken meson build directory (this should be fine)
pl: Wykorzystanie popsutego katalogu budowania (powinno być dobrze)

en: Cannot use specified directory
pl: Nie można użyć podanego katalogu

en: There are already files in the build directory
pl: W katalogu budowania są już pliki

en: The build directory field must not be empty
pl: Pole z katalogiem budowania nie może być puste

en: You have reached unreachable code. This is a bug
pl: Dotarłeś do kodu, do którego nie da się dotrzeć. To jest błąd

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_buildDir)
en: Build directory:
pl: Katalog budowania:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, i_buildDir)
en: Full Path to the new build directory
pl: Pełna ścieżka do nowego katalogu budowania

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_name) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_dispProject)
en: Name:
pl: Nazwa:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, b_reset)
en: Reset to default value
pl: Wyzeruj do domyślnej wartości

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, c_main)
en: Meson Options
pl: Opcje Meson

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_core)
en: Core
pl: Jądro

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_backend)
en: Backend
pl: Silnik

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_base)
en: Base
pl: Podstawa

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_compiler)
en: Compiler
pl: Kompilator

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_directory)
en: Directories
pl: Katalogi

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_user) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_project)
en: Project
pl: Projekt

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_test)
en: Testing
pl: Testowanie

en: Initializing GUI
pl: Rysowanie interfejsu

en: Loading project data...
pl: Wczytywanie danych projektu...

en: Writing project data...
pl: Zapisywanie danych projektu...

en: Loading meson rewriter data failed
pl: Nie udało się wczytać danych przepisywania meson

[ctx: @title:window]
en: Select Additional Meson Option
pl: Wybierz dodatkowe ustawienie Meson

[ctx: @label:listbox]
en: Meson option to add:
pl: Ustawienie Meson do dodania:

[ctx: @title:tab]
en: Project
pl: Projekt

[ctx: @title:tab]
en: Meson Project Settings
pl: Ustawienia projektu Meson

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MesonRewriterPage)
en: Meson project settings
pl: Ustawienia projektu Meson

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, t_project)
en: Project settings
pl: Ustawienia projektu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_project)
en: <html><head/><body><h3>projectName</h3></body></html>
pl: <html><head/><body><h3>nazwaProjektu</h3></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_defOpts)
en: Project default options
pl: Domyślne opcje projektu

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_newOpt)
en: New Option
pl: Nowa opcja
