kdevelop - en to pl translation catalogue (5 entries)

[ctx: An anonymous declaration (class, function, etc.)]
en: <anonymous>
pl: <anonimowy>

[ctx: @title:window]
en: Outline
pl: Zarys

[ctx: @action]
en: Sort Alphabetically
pl: Uszereguj alfabetycznie

[ctx: @info:tooltip]
en: Sort items alphabetically
pl: Uszereguj elementy alfabetycznie

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
pl: Odfiltruj...
