kdevelop - en to pl translation catalogue (19 entries)

[ctx: @title:window]
en: Scratchpad
pl: Bazgroszyt

[ctx: prefix to distinguish scratch tabs]
en: scratch:%1
pl: bazgroła:%1

en: Failed to remove scratch: %1
pl: Nie udało się usunąć bazgroły: %1

en: Failed to create scratch: Name already in use
pl: Nie udało się utworzyć bazgroły: Nazwa jest już w użyciu

en: Failed to create new scratch
pl: Nie udało się utworzyć nowej bazgroły

en: Failed to rename scratch: Names must not include path separator
pl: Nie udało się przemianować bazgroły: Nazwy nie mogą zawierać znaku oddzielającego w ścieżkach

en: Failed renaming scratch.
pl: Nie udało się przemianować bazgroły.

en: Running %1...
pl: Uruchomiony %1...

en: Process finished with exit code %1.
pl: Ukończono proces z kodem wyjścia %1.

en: Failed to run scratch: %1
pl: Nie udało się wykonać bazgroły: %1

en: Scratchpad lets you quickly run and experiment with code without a full project, and even store todos. Create a new scratch to start.
pl: Dzięki bazgroszytowi można szybko uruchamiać kod i wykonywać na nim próby bez konieczności posiadania projektu. Można nawet zapisywać sobie zadania. Utwórz nową bazgrołę, aby zacząć.

[ctx: @info:tooltip]
en: Command to run this scratch. '$f' will expand to the scratch path.
pl: Polecenie do wykonania tej bazgroły. '$f' zostanie zastąpione ścieżką bazgroły.

[ctx: @action]
en: New Scratch
pl: Nowa bazgroła

[ctx: @action]
en: Remove Scratch
pl: Usuń bazgrołę

[ctx: @action]
en: Rename Scratch
pl: Przemianuj bazgrołę

[ctx: @action]
en: Run Scratch
pl: Wykonaj bazgrołę

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
pl: Odfiltruj...

[ctx: @title:window]
en: Create New Scratch
pl: Utwórz nową bazgrołę

[ctx: @label:textbox]
en: Name for scratch file:
pl: Nazwa pliku bazgroły:
