kdevsubversion - en to pl translation catalogue (80 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy...
pl: Skopiuj...

[ctx: @action:inmenu]
en: Move...
pl: Przenieś...

en: Please select only one item for this operation
pl: Wybierz tylko jeden element dla tej operacji

[ctx: @label]
en: Destination file/directory
pl: Docelowy plik/katalog

en: Copying only works on local files
pl: Kopiowanie działa tylko na plikach lokalnych

en: Destination file/directory
pl: Docelowy plik/katalog

en: Moving only works on local files/dirs
pl: Przenoszenie działa tylko na plikach/katalogach lokalnych

en: Subversion Add
pl: Subversion Dodaj

en: Not enough information to add file
pl: Niewystarczająco informacji, aby dodać plik

en: Subversion Annotate
pl: Subversion Przypisz

en: Not enough information to blame location
pl: Niewystarczająco informacji, aby znajdować winnych w położeniu

en: Subversion Checkout
pl: Subversion Punkt wyjściowy

en: Not enough information to checkout
pl: Niewystarczająco informacji, aby wykonać sprawdzenie

en: Subversion Commit
pl: Subversion Wdrożenie

en: Committing...
pl: Wysyłanie...

en: Not enough information to execute commit
pl: Niewystarczająco informacji, aby wysłać

en: Subversion Copy
pl: Subversion Kopiuj

en: Not enough information to copy file
pl: Niewystarczająco informacji, aby skopiować plik

en: Subversion Diff
pl: Subversion Różnica

en: Not enough information given to execute diff
pl: Niewystarczająco informacji, aby wykonać różnicę

en: Not enough information to import
pl: Niewystarczająco informacji, aby importować

en: Not enough information to execute info job
pl: Niewystarczająco informacji, aby wykonać zadanie info

[ctx: A file was marked to be added to svn]
en: Added %1
pl: Dodano %1

[ctx: A file was marked for deletion from svn]
en: Deleted %1
pl: Usunięto %1

[ctx: A file was deleted during an svn update operation]
en: Deleted %1
pl: Usunięto %1

[ctx: A file was added during an svn update operation]
en: Added %1
pl: Dodano %1

en: Revision %1
pl: Wydanie %1

en: Updating externals: %1
pl: Uaktualnianie zewnętrznych: %1

en: Sending %1
pl: Wysyłanie %1

en: Adding %1 using mimetype %2.
pl: Dodawanie %1 używając typu mime %2.

en: Adding %1.
pl: Dodawanie %1.

en: Deleting %1.
pl: Usuwanie %1.

en: Replacing %1.
pl: Zamienianie %1.

en: Transmitting file data
pl: Przesyłanie danych pliku

en: Blame finished for revision %1, path %2
pl: Winny skończył dla wydania %1, ścieżka %2

en: Reverted working copy %1
pl: Powrócono w kopi roboczej %1

en: Reverting failed on working copy %1
pl: Nieudane powracanie w kopi roboczej %1

en: Copied %1
pl: Skopiowano %1

en: Certificate is not yet valid.
pl: Certyfikat nie jest jeszcze ważny.

en: Certificate has expired.
pl: Certyfikat wygasł.

en: Certificate's CN (hostname) doesn't match the remote hostname.
pl: CN certyfikatu (nazwa gospodarza) nie pasuje do zdalnej nazwy gospodarza.

en: Certificate authority is unknown.
pl: Autorytet certyfikatu jest nieznany.

en: Other unknown error.
pl: Inny nieznany błąd.

en: Enter Login for: %1
pl: Podaj login dla : %1

en: Completed
pl: Ukończone

en: Error executing Job:
    %1
pl: Błąd wykonywania zadania:
    %1

en: Subversion Log
pl: Subversion Rejestruj

en: Not enough information to log location
pl: Niewystarczająco informacji, aby rejestrować zmiany w położeniu

en: Subversion Move
pl: Subversion Przenieś

en: Not enough information to move file
pl: Niewystarczająco informacji, aby przenieść plik

en: Subversion Remove
pl: Subversion Usuń

en: Not enough information to execute remove job
pl: Niewystarczająco informacji, aby wykonać usuniecie zadania

en: Subversion Revert
pl: Subversion Powrót

en: Not enough information to execute revert
pl: Niewystarczająco informacji, aby wykonać powrót

[ctx: @title:window]
en: SSL Server Certificate
pl: Certyfikat serwera SSL

[ctx: @action:button]
en: Trust Permanently
pl: Zaufaj trwale

[ctx: @action:button]
en: Trust Temporarily
pl: Zaufaj tymczasowo

[ctx: @title:window]
en: SSL Server Certificate: %1
pl: Certyfikat serwera SSL: %1

en: Subversion Status
pl: Subversion Stan

en: Not enough information to execute status job
pl: Niewystarczająco informacji, aby wykonać sprawdzenie stanu zadania

en: Subversion Update
pl: Subversion Uaktualnienie

en: Not enough Information to execute update
pl: Niewystarczająco informacji, aby wykonać uaktualnienie

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelForSrc)
en: Source directory:
pl: Katalog źródła:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Repository:
pl: Repozytorium:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, dest)
en: Repository location
pl: Położenie repozytorium

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, dest)
en: Choose the repository into which the source directory is imported
pl: Wybierz repozytorium, do którego jest importowany katalog źródła

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Commit message:
pl: Opis wdrożenia:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, msgLabel)
en: There were errors validating the server certificate.
    Do you want to trust this certificate?
pl: Wystąpiły błędy sprawdzania poprawności certyfikatu serwera.
    Czy chcesz zaufać temu certyfikatowi?

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reasons why the validation failed
pl: Powody nieudanego sprawdzania poprawności

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Certificate Information
pl: Szczegóły certyfikatu

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hostname:
pl: Nazwa gospodarza:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, hostname)
en: someserver
pl: pewienserwer

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Issuer:
pl: Wystawca:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, issuer)
en: someissuer
pl: pewienwystawca

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Valid from:
pl: Ważny od:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validFrom)
en: validfrom
pl: ważnyod

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Valid until:
pl: Ważny do:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, validUntil)
en: validuntil
pl: ważnydo

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Fingerprint:
pl: Odcisk klucza:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerprint)
en: fingerprint
pl: odciskpalca
