kdevelop - en to pl translation catalogue (35 entries)

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
pl: Szukaj...

[ctx: @item]
en: All checks
pl: Wszystkie sprawdzenia

[ctx: @title:window]
en: Enter Name of New Check Set
pl: Wpisz nazwę nowego zestawu sprawdzającego

[ctx: @label:textbox]
en: Name:
pl: Nazwa:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Check set:
pl: Zestaw sprawdzający:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addCheckSetSelectionButton)
en: Add check set
pl: Dodaj zestaw sprawdzający

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, cloneCheckSetSelectionButton)
en: Clone check set
pl: Powiel zestaw sprawdzający

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, removeCheckSetSelectionButton)
en: Remove check set
pl: Usuń zestaw sprawdzający

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, setAsDefaultCheckSetSelectionButton)
en: Set as default
pl: Ustaw jako domyślne

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, editCheckSetSelectionNameButton)
en: Edit name of check set
pl: Zmień nazwę zestawu sprawdzenia

[ctx: @item:inlistbox]
en: Custom
pl: Własny

[ctx: @item:inlistbox]
en: Use default (currently: %1)
pl: Użyj domyślnego (obecnie: %1)

[ctx: @item:inlistbox]
en: %1 (default selection)
pl: %1 (domyślne zanznaczenie)

[ctx: @title:tab]
en: Configure Clang-Tidy Settings
pl: Ustawienia Clang-Tidy

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pathsGroupBox)
en: Paths
pl: Ścieżki

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, clangtidyLabel)
en: Clang-&Tidy executable:
pl: Plik wykonywalny Clang-&Tidy:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, kcfg_clangtidyPath)
en: The full path to the Clang-Tidy executable
pl: Pełna ścieżka do pliku wykonywalnego Clang-Tidy

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_parallelJobsEnabled)
en: Run analysis jobs in parallel
pl: Wykonuje zadania analizy równolegle

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_parallelJobsAutoCount)
en: Use all CPU cores
pl: Wykorzystaj wszystkie rdzenie CPU

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, parallelJobsFixedCountLabel)
en: Maximum number of threads:
pl: Graniczna liczba wątków:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useConfigFile)
en: &Use .clang-tidy file(s)
pl: &Użyj pliku .clang-tidy

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, checksTab)
en: Checks
pl: Sprawdzenia

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Includes
pl: Pliki dołączane

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: &Check system headers:
pl: &Sprawdź nagłówki systemowe:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, headerFilterLabel)
en: Header fi&lter:
pl: Fi&ltr nagłówków:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_headerFilter)
en: Regular expression matching the names of the headers to output diagnostics from. Diagnostics from the main file of each translation unit are always displayed. Can be used together with -line-filter.
pl: Wyrażenia regularne, które pasują do nazw nagłówków, z których wypisywać treści diagnostyczne. Treści diagnostyczne z głównego pliku każdej jednostki tłumaczenia są wyświetlane zawsze. Może być użyte razem z -line-filter.

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Extra Parameters
pl: Dodatkowe parametry

[ctx: @label.textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E&xtra parameters:
pl: Dodatkowe param&etry:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, kcfg_additionalParameters)
en: Additional command line options to pass to Clang-Tidy.
pl: Dodatkowe opcje wiersza poleceń do przekazania Clang-Tidy.

en: Clang-Tidy Analysis
pl: Analiza Clang-Tidy

en: Failed to start Clang-Tidy process.
pl: Nie udało się uruchomić procesu Clang-Tidy.

en: Clang-Tidy crashed.
pl: Usterka Clang-Tidy.

en: Clang-Tidy process timed out.
pl: Upłynął czas oczekiwania na proces Clang-Tidy.

en: Write to Clang-Tidy process failed.
pl: Nie udało się zapisać do procesu Clang-Tidy.

en: Read from Clang-Tidy process failed.
pl: Nie udało się odczytać z procesu Clang-Tidy.
