kdevstandardoutputview - en to pl translation catalogue (27 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter a case-insensitive regular expression to filter the output view
pl: Wpisz wyrażenie regularne dowolną wielkością liter, aby odfiltrować widok wyniku

[ctx: @title:window]
en: Output View
pl: Widok wyniku

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the currently active output view
pl: Zamknij bieżący widok wyniku

[ctx: @info:tooltip]
en: Close all other output views
pl: Zamknij wszystkie pozostałe widoki wyników

[ctx: @action]
en: Previous Output
pl: Poprzedni wynik

[ctx: @action]
en: Next Output
pl: Następny wynik

[ctx: @action]
en: Select Activated Item
pl: Zaznacz uaktywniony element

[ctx: @action]
en: Focus when Selecting Item
pl: Uaktywnij po zaznaczeniu elementu

[ctx: @action]
en: Word Wrap
pl: Zawijanie wierszy

[ctx: @action]
en: First Item
pl: Pierwszy element

[ctx: @action]
en: Previous Item
pl: Poprzedni element

[ctx: @action]
en: Next Item
pl: Następny element

[ctx: @action]
en: Last Item
pl: Ostatni element

[ctx: @action]
en: Clear
pl: Wyczyść

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
pl: Szukaj...

[ctx: @action %1: output type, e.g. Build or Run]
en: Configure %1 Output
pl: Ustawienia wyjścia %1

[ctx: @info:tooltip %1 - position in the pattern, %2 - textual description of the error]
en: Filter regular expression pattern error at offset %1: %2
pl: Odfiltruj błąd wzorca wyrażenia regularnego na przesunięciu %1: %2

[ctx: @title:window %1: output type, e.g. Build or Run]
en: Configure %1 Output
pl: Ustawienia wyjścia %1

[ctx: @option:check]
en: Limit the number of output views
pl: Ogranicz liczbę widoków wyników

[ctx: @info:tooltip]
en: Automatically close oldest output views
pl: Sam zamykaj najstarsze widoki wyników

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum output view count
pl: Największa liczba widoków wyników

[ctx: @info:tooltip]
en: The oldest output view is closed when
    the number of views exceeds this value
pl: Najstarszy widok wyniku zostanie zamknięty
    gdy liczba widoków przekroczy tę wartość

[ctx: @title:window]
en: Build
pl: Budowanie

[ctx: @title:window]
en: Run
pl: Uruchamianie

[ctx: @title:window]
en: Debug
pl: Diagnozowanie

[ctx: @title:window]
en: Test
pl: Testowanie

[ctx: @title:window]
en: Version Control
pl: Zarządzanie wersjami
