kdevelop - en to pl translation catalogue (12 entries)

[ctx: @title:tab]
en: Configure Heaptrack Settings
pl: Ustawienia Heaptracka

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pathsGroupBox)
en: Executables
pl: Pliki wykonywalne

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heaptrackGuiExecutableLabel)
en: Visualizer:
pl: Program obrazujący:

en: Heaptrack Analysis (%1)
pl: Analiza Heaptrack (%1)

[ctx: @action]
en: Run Heaptrack Analysis
pl: Wykonaj analizę Heaptrack

[ctx: @action]
en: Attach to Process with Heaptrack
pl: Dołącz do procesu z Heaptrack

en: Unable to start Heaptrack analysis - "%1" plugin is not loaded.
pl: Nie można rozpocząć analizy Heaptrack - nie wczytano wtyczki "%1".

en: Configure a native application launch to perform Heaptrack analysis on.
pl: Ustaw uruchamianie natywnej aplikacji, aby wykonać na niej analizę Heaptrack.

en: Heaptrack analysis can be started only for native applications.
pl: Analizę Heaptrack można rozpocząć tylko dla programów macierzystych.

en: Failed to start Heaptrack visualizer from "%1".
pl: Nie udało się uruchomić programu obrazującego z "%1".

en: Check your settings and install the visualizer if necessary.
pl: Sprawdź swoje ustawienia i wgraj program do obrazowania ponownie, jeśli potrzeba.

en: Error during Heaptrack visualizer execution:
pl: Błąd podczas wykonywania programu obrazującego:
