kdevelop - en to ru translation catalogue (5 entries)

[ctx: An anonymous declaration (class, function, etc.)]
en: <anonymous>
ru: <анонимный>

[ctx: @title:window]
en: Outline
ru: Структура

[ctx: @action]
en: Sort Alphabetically
ru: Сортировать по алфавиту

[ctx: @info:tooltip]
en: Sort items alphabetically
ru: Упорядочить записи по алфавиту

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
ru: Фильтр...
