kdevelop - en to sa translation catalogue (15 entries)

en: Unable to find ninja executable. Is it installed on the system?
sa: निन्जा कार्यान्वयनीयं अन्वेष्टुं असमर्थः। किं प्रणाल्यां संस्थापितम् अस्ति ?

en: Cannot specify prefix in %1, on ninja
sa: %1 मध्ये उपसर्गं निर्दिष्टुं न शक्यते, निन्जा इत्यत्र

[ctx: @title:tab]
en: Ninja
sa: निन्जा

[ctx: @title:tab]
en: Configure Ninja settings
sa: निन्जा सेटिंग्स् विन्यस्यताम्

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: &Display commands but do not execute them:
sa: &आदेशान् प्रदर्शयन्तु परन्तु तान् न निष्पादयन्तु:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_31)
en: Install as &root:
sa: &root इति रूपेण संस्थापयन्तु:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, rootinstallationcommandLabel)
en: Root installation &command:
sa: मूलस्थापनम् &command:

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, jobOverrideLabel)
en: &Number of simultaneous jobs:
sa: &युगपत् कार्याणां संख्या :

[ctx: @label:spinbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Count of &errors to be tolerated:
sa: सहनीयानां &त्रुटीनां गणना:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Additional ninja &options:
sa: अतिरिक्त निन्जा &विकल्प: .

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Active environment &profile:
sa: सक्रिय वातावरण & प्रोफाइल:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: O&verride number of jobs:
sa: O&verride कार्याणां संख्या: .

en: Ninja
sa: निन्जा

en: Ninja (%1): %2
sa: निन्जा (%1): %2

en: Ninja (%1)
sa: निन्जा (%1)
