kdevelop - en to sa translation catalogue (19 entries)

[ctx: @title:window]
en: Scratchpad
sa: स्क्रैचपैड

en: Failed to remove scratch: %1
sa: स्क्रैच् निष्कासयितुं असफलम्: %1

en: Failed to create scratch: Name already in use
sa: स्क्रैच् निर्मातुं असफलम्: पूर्वमेव प्रयुक्तं नाम

en: Failed to create new scratch
sa: नूतनं स्क्रैच् निर्मातुं असफलम्

en: Failed to rename scratch: Names must not include path separator
sa: स्क्रैच् इत्यस्य नामकरणं कर्तुं असफलम्: नामेषु मार्गविभाजकं न समाविष्टं कर्तव्यम्

en: Failed renaming scratch.
sa: स्क्रैच् इत्यस्य नामकरणं असफलम् ।

[ctx: prefix to distinguish scratch tabs]
en: scratch:%1
sa: खरोंच:%1

en: Running %1...
sa: %1 चालयति...

en: Process finished with exit code %1.
sa: %1 निर्गमनसङ्केतेन प्रक्रिया समाप्ता ।

en: Failed to run scratch: %1
sa: स्क्रैच चालयितुं असफलम्: %1

en: Scratchpad lets you quickly run and experiment with code without a full project, and even store todos. Create a new scratch to start.
sa: Scratchpad भवन्तं पूर्णप्रकल्पं विना शीघ्रं चालयितुं प्रयोगं च कर्तुं शक्नोति, अपि च todos संग्रहीतुं शक्नोति । आरम्भार्थं नूतनं स्क्रैच् रचयन्तु।

[ctx: @info:tooltip]
en: Command to run this scratch. '$f' will expand to the scratch path.
sa: एतत् स्क्रैच चालयितुं आदेशः । '$f' स्क्रैच् मार्गं प्रति विस्तारं करिष्यति ।

[ctx: @action]
en: New Scratch
sa: नवीन स्क्रैच

[ctx: @action]
en: Remove Scratch
sa: स्क्रैच निकालें

[ctx: @action]
en: Rename Scratch
sa: स्क्रैच इत्यस्य नाम परिवर्तनं कुर्वन्तु

[ctx: @action]
en: Run Scratch
sa: स्क्रैच चालयन्तु

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
sa: फ़िल्टर...

[ctx: @title:window]
en: Create New Scratch
sa: New Scratch रचयन्तु

[ctx: @label:textbox]
en: Name for scratch file:
sa: स्क्रैच् सञ्चिकायाः नाम :
