kdevelop - en to sa translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Refresh
sa: ताजगी

[ctx: @title:window]
en: Project Changes
sa: परियोजना परिवर्तनम्

[ctx: @action]
en: Locate Current Document
sa: वर्तमान दस्तावेजस्य स्थानं ज्ञातव्यम्

[ctx: @info:tooltip]
en: Locate the current document and select it
sa: वर्तमानदस्तावेजं ज्ञात्वा तत् चिनोतु

[ctx: @action]
en: Reload View
sa: Reload View इति

[ctx: @info:tooltip]
en: Refresh the view for all projects, in case anything changed
sa: सर्वेषां परियोजनानां कृते दृश्यं ताजगीं कुर्वन्तु, यद्यपि किमपि परिवर्तनं जातम्
