kdevcmake - en to sk translation catalogue (55 entries)

[ctx: @title:window]
en: Configure a Build Directory - %1
sk: Nastaviť adresár buildu - %1

[ctx: @title:window]
en: Configure a Build Directory for %1
sk: Nastaviť adresár buildu pre %1

en: You need to specify a build directory.
sk: Musíte zadať adresár buildu.

en: Using an already created build directory.
sk: Používam už vytvorený adresár buildov.

en: Creating a new build directory.
sk: Vytváranie nového adresára buildu.

en: Build directory already configured.
sk: Adresár buildu je už nastavený.

en: This build directory is for %1, but the project directory is %2.
sk: Tento adresár buildov je pre %1, ale adresár projektu je %2.

en: You may not select a relative build directory.
sk: Nemôžete vybrať relatívny adresár buildov.

en: The selected build directory is not empty.
sk: Vybraný adresár buildu nie je prázdny.

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, availableLabel)
en: Available build directories:
sk: Dostupné adresáre zostavenia:

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, availableBuildDirs)
en: New build directory
sk: Nový adresár zostavenia

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Build &directory:
sk: Adresár zostavenia:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Installation prefix:
sk: Inštalačný prefix:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, installPrefix)
en: The prefix under which the project will be installed. Leaving this empty will let CMake use its default install prefix.
sk: Prefix, pod ktorým sa projekt nainštaluje. Ak necháte prázdne, CMake použije predvolený prefix.

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, installPrefix)
en: CMake's default install prefix
sk: Predvolená inštalačná predpona CMake

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Build &type:
sk: Typ buildu:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, extraArgumentsLabel)
en: Extra arguments:
sk: Extra parametre:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: CMake &executable:
sk: Program CMake:

en: INVALID
sk: NEPLATNÉ

[ctx: @item]
en: Command
sk: Príkaz

[ctx: @item]
en: Variable
sk: Premenná

[ctx: @item]
en: Macro
sk: Makro

[ctx: @item]
en: Path
sk: Cesta

[ctx: @item]
en: Target
sk: Cieľ

en: wrong
sk: zle

[ctx: @item cmake]
en: Commands
sk: Príkazy

[ctx: @item cmake]
en: Variables
sk: Premenné

[ctx: @item cmake]
en: Modules
sk: Moduly

[ctx: @item cmake]
en: Properties
sk: Vlastnosti

[ctx: @item cmake]
en: Policies
sk: Pravidlá

en: <p>For better CMake documentation rendering, install rst2html.</p>
sk: <p>Na lepšie zobrazenie dokumentácie cmake nainštalujte rst2html</p>

en: Unable to find a CMake executable. Is one installed on the system?
sk: Nemôžem nájsť program cmake. Je nainštalovaný v systéme?

en: <br /><em>Cache Value:</em> %1
sk: <br /><em>Hodnota prednačítania:</em> %1

en: <br /><em>Cache Documentation:</em> %1
sk: <br /><em>Dokumentácia cache:</em> %1

en: CMake Content Page
sk: Stránka obsahu CMake

en: Failed to configure project '%1' (error message: %2). As a result, KDevelop's code understanding will likely be broken.
    
    To fix this issue, please ensure that the project's CMakeLists.txt files are correct, and KDevelop is configured to use the correct CMake version and settings. Then right-click the project item in the projects tool view and click 'Reload'.
sk: Zlyhalo nastavenie projektu '%1' (chybová správa: %2). Ako výsledok, kódové porozumenie KDevelopu bude pravdepodobne poškodené.
    
    Na opravu tejto chyby sa prosím uistite, že projektové súbory CMakeLists.txt sú správne a KDevelop je nastavený na použitie správnej verzie CMake a nastavení. Potom kliknite pravým na položku projektu v projektovom zobrazení a kliknite na 'Znovu načítať'.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Cache Values
sk: Prednačítať hodnoty

[ctx: @label]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Comment:
sk: Komentár:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, showAdvanced)
en: Show Advanced
sk: Zobraziť pokročilé

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, advancedBox)
en: Advanced
sk: Pokročilé

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, installationPrefixLabel)
en: Installation prefix:
sk: Inštalačný prefix:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, buildTypeLabel)
en: Build type:
sk: Typ buildu:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Configure environment:
sk: Nastaviť prostredie:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KDevelop::EnvironmentSelectionWidget, environment)
en: Select an environment to be used
sk: Vyberte prostredie na použitie

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showInternal)
en: Show advanced values
sk: Zobraziť pokročilé hodnoty

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: CMake executable:
sk: Program CMake:

[ctx: @title:column]
en: Name
sk: Názov

[ctx: @title:column]
en: Type
sk: Typ

[ctx: @title:column]
en: Value
sk: Hodnota

[ctx: @title:column]
en: Comment
sk: Komentár

[ctx: @title:column]
en: Advanced
sk: Pokročilé

[ctx: @title:column]
en: Strings
sk: Reťazce

en: Could not remove: %1
sk: Nemôžem odstrániť: %1

[ctx: @title:tab]
en: Configure CMake Settings
sk: Zvoliť nastavenie CMake

en: Parse test suite %1
sk: Spracovať sadu testov %1
