kdevcmakebuilder - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Could not find the make builder. Check your installation
sk: Nemôžem nájsť zostavovač make. Skontrolujte si inštaláciu

en: Could not find a builder for %1
sk: Nemôžem nájsť zostavovač pre %1

en: No build directory configured, cannot install
sk: Nenastavený adresár prekladu, nemôžem inštalovať

en: No build directory configured, cannot configure
sk: Nenastavený adresár prekladu, nemôžem nastavovať

[ctx: @title:tab]
en: Configure Global CMake Settings
sk: Konfigurovať globálne nastavenia CMake

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Default CMake executable:
sk: Predvolený program CMake:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label2)
en: Default generator:
sk: Predvolený generátor:

en: Internal error: no project specified to configure.
sk: Vnútorná chyba: neurčený projekt na nastavenie.

en: Failed to create build directory %1.
sk: Nemôžem nastaviť adresár zostavenia %1.

en: No build directory configured, cannot clear the build directory
sk: Nenastavený adresár prekladu, nemôžem vyčistiť adresár zostavenia

en: Wrong build directory, cannot clear the build directory
sk: Zlý adresár prekladu, nemôžem vyčistiť adresár prekladu

en: ** Prune successful **
sk: ** Prerezanie úspešné **

en: ** Prune failed: %1 **
sk: ** Prerezanie zlyhalo: %1 **
