kdevcontextbrowser - en to sk translation catalogue (21 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Go back in context history
sk: Vrátiť sa späť v histórii kontextu

[ctx: @info:tooltip]
en: Go forward in context history
sk: Prejsť ďalej v histórii kontextu

[ctx: item quick open item type]
en: Outline
sk: Obrys

[ctx: @info:placeholder]
en: Outline
sk: Obrys

[ctx: @info:tooltip]
en: Navigate outline of active document, click to browse
sk: Navigovať obrys aktívneho dokumentu, kliknite na prehliadanie.

[ctx: @action]
en: Source &Browse Mode
sk: Režim prehliadania zdroja

[ctx: @action]
en: &Previous Visited Context
sk: Predošlý navštívený kontext

[ctx: @action]
en: &Next Visited Context
sk: Ďalší navštívený kontext

[ctx: @action]
en: &Previous Use
sk: Predošlé použitie

[ctx: @action]
en: &Next Use
sk: Ďalšie použitie

[ctx: @action]
en: Context Browser
sk: Prehliadač kontextu

[ctx: @title:window]
en: Code Browser
sk: Prehliadač kódu

[ctx: @action]
en: Find Uses
sk: Nájsť použitia

en: (changed)
sk: (zmenené)

[ctx: @info:tooltip]
en: Show declaration menu
sk: Zobraziť ponuku deklarácie

[ctx: @action]
en: Declaration Menu
sk: Ponuka deklarácie

[ctx: @action]
en: Lock Current View
sk: Zamknúť aktuálny pohľad

[ctx: @info:tooltip]
en: Lock current view
sk: Zamknúť aktuálny pohľad

[ctx: @action]
en: Unlock Current View
sk: Odomkúť aktuálny pohľad

[ctx: @info:tooltip]
en: Unlock current view
sk: Odomknúť aktuálny pohľad

note: i18n: ectx: ToolBar (KDevCodebrowserToolBar)
en: Code Browser Toolbar
sk: Panel nástrojov prehliadača kódu
