kdevcustommake - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Tried include path resolution while another resolution process was still running
sk: Pokus o riešenie cesty vloženia, zatiaľ čo stále bežal iný proces riešenia

en: Makefile is missing in folder "%1"
sk: Makefile chýba v priečinku "%1"

en: Problem while trying to resolve include paths for %1
sk: Problém pri pokuse o vyriešenie cesty vloženia pre %1

en: Cached: %1
sk: Prednačítané: %1

en: Filename %1 seems to be malformed
sk: Názov súboru %1 vyzerá byť zdeformovaný

en: Failed to extract new working directory
sk: Zlyhalo získanie nového pracovného adresára

en: Output was: %1
sk: Výstup bol: %1

en: Recursive make call failed
sk: Rekurzívne volanie make zlyhalo

en: The parameter string "%1" does not seem to be valid. Output was: %2.
sk: Parameter string "%1" sa nezdá byť platný. Výstup bol: %2.

en: The directory "%1" does not exist. Output was: %2.
sk: Adresár "%1" neexistuje. Výstup bol: %2.

en: Malformed recursive make call
sk: Zdeformované rekurzívne volanie make

en: Could not extract include paths from make output
sk: Nepodarilo sa získať cesty vloženia z výstupu make

en: Folder: "%1"  Command: "%2"  Output: "%3"
sk: Priečinok: "%1"  Príkaz: "%2"  výstup: "%3"
