kdevgit - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Try to keep summary length below %1 characters.
sk: Snažiť sa zachovať dĺžku súhrnu pod %1 znakov.

en: Separate summary from details with one empty line.
sk: Oddeliť súhrn od podrobností jedným prázdnym riadkom.

en: Try to keep line length below %1 characters.
sk: Snažiť sa zachovať dĺžku riadkov pod %1 znakov.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: <html><head/><body><p>You have not yet configured the name and email to be associated with your Git commits.<br/>The values you enter here will be written to the Git configuration, either locally for the current project only, or globally for all Git projects.</p></body></html>
sk: <html><head/><body><p>Ešte ste nenastavili názov a e-mail prepojený s vašimi Git commitmi.<br/> hodnoty, ktoré sem zadáte, s zapíšu do konfigurácie Gitu, buď lokálne pre aktuálny projekt alebo globálne pre všetky Git projekty. </p></body></html>

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Emai&l:
sk: &Email:

en: Unable to find git executable. Is it installed on the system?
sk: Nemôžem nájsť program fit. Je nainštalovaný v systéme?

en: Git Commit
sk: Začleniť do Git

[ctx: @title:menu]
en: Git Stashes
sk: Git úschovne

[ctx: @action:inmenu]
en: Stash Manager
sk: Správca úschovní

en: error: %1
sk: chyba: %1

en: Did not specify the list of files
sk: Nebol určený zoznam súborov

en: Could not revert changes
sk: Nemôžem vrátiť zmeny

en: The following files have uncommitted changes, which will be lost. Continue?
sk: Nasledovné súbory majú nepotvrdené zmeny, ktoré budú stratené. Pokračovať?

en: No files or message specified
sk: Neurčený súbor alebo správa

en: Email or name for Git not specified
sk: E-mail alebo názov pre Git neurčený

en: No files to remove
sk: Žiadne súbory na odstránenie

en: There are pending changes, do you want to stash them first?
sk: Sú čakajúce zmeny, chcete ich najprv uložiť?

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButton_2)
en: Cancel
sk: Zrušiť

[ctx: Files in a vcs which have unresolved (merge) conflits]
en: Conflicts
sk: Nezhody

[ctx: Files in git which have unresolved (merge) conflits]
en: Conflicts
sk: Nezhody

[ctx: Files which are not tracked by a vcs]
en: Untracked
sk: Nesledované

[ctx: @item file was copied in versioncontrolsystem]
en: Copied
sk: Skopírované

[ctx: @item file is not under vcs]
en: Untracked
sk: Nesledované

en:  (conflicts)
sk:  (nezhody)

en:  (untracked)
sk:  (nesledované)

en: no branch
sk: žiadna vetva

[ctx: @title:window]
en: Stash Manager
sk: Správca úschovní

en: Are you sure you want to drop the stash '%1'?
sk: Naozaj chcete zrušiť úschovňu '%1'?

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, drop)
en: Drop
sk: Kvapka

[ctx: @title:window]
en: Git Stash
sk: Git úschovňa

[ctx: @label:textbox]
en: Name for the new branch:
sk: Vyberte názov pre novú vetvu:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pop)
en: Apply stash's patch and drop the stash
sk: Použije záplatu úložiska a zruší úložisko

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, show)
en: Show the content of the stash
sk: Zobraziť obsah úschovne

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, apply)
en: Apply stash's patch
sk: Použije záplatu úschovne

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, branch)
en: Create a new branch and apply the stash there, then drop the stash
sk: Vytvorí novú vetvu a použije tu úložisko, potom zruší úložisko
