kdevproblemreporter - en to sk translation catalogue (38 entries)

[ctx: @title:window]
en: Problems
sk: Problémy

[ctx: @action:inmenu]
en: Solve Problem
sk: Vyriešiť problém

[ctx: @action:inmenu]
en: Solve: %1
sk: Vyriešiť: %1

[ctx: @action]
en: Force Full Update
sk: Vynútiť plnú aktualizáciu

[ctx: @info:tooltip]
en: Which files to display the problems for
sk: Ktoré súbory na zobrazenie problémov v nich

[ctx: @option:check]
en: Current Document
sk: Aktuálny dokument

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current document
sk: Zobraziť problémy v aktuálnom dokumente

[ctx: @option:check]
en: Open Documents
sk: Otvorené dokumenty

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all open documents
sk: Zobraziť problémy vo všetkých otvorených dokumentoch

[ctx: @option:check]
en: Current Project
sk: Aktuálny projekt

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in current project
sk: Zobraziť problémy v aktuálnom projekte

[ctx: @option:check]
en: All Projects
sk: Všetky projekty

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in all projects
sk: Zobraziť problémy vo všetkých projektoch

[ctx: @option:check]
en: Documents In Path
sk: Dokumenty v ceste

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems from all files in a specific path
sk: Zobraziť problémy vo všetkých súboroch v danej ceste

[ctx: @option:check]
en: Documents In Current Path
sk: Dokumenty v aktuálnej ceste

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems from all files in the path of the current document
sk: Zobraziť problémy zo všetkých súborov v aktuálnej ceste dokumentu

[ctx: @option:check]
en: Show All
sk: Zobraziť všetko

[ctx: @info:tooltip]
en: Display all problems
sk: Zobraziť všetky problémy

[ctx: @info:placeholder]
en: Path Filter...
sk: Filter cesty...

[ctx: @option:check]
en: Show Imports
sk: Zobraziť importy

[ctx: @info:tooltip]
en: Display problems in imported files
sk: Zobraziť problémy v importovaných súboroch

[ctx: @info:tooltip]
en: Display errors
sk: Zobrazovať chyby

[ctx: @option:check]
en: Show Errors
sk: Zobrazovať chyby

[ctx: @info:tooltip]
en: Display warnings
sk: Zobrazovať upozornenia

[ctx: @option:check]
en: Show Warnings
sk: Ukázať varovania

[ctx: @info:tooltip]
en: Display hints
sk: Zobrazovať tipy

[ctx: @option:check]
en: Show Hints
sk: Zobraziť tipy

[ctx: @title:menu]
en: Grouping
sk: Zoskupovanie

[ctx: @option:check]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: @option:check]
en: Path
sk: Cesta

[ctx: @option:check]
en: Severity
sk: Náročnosť

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
sk: Hľadať...

[ctx: @title:menu]
en: Scope: %1
sk: Rozsah: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: Problems
sk: Problémy

[ctx: @title:menu]
en: Problem
sk: Problém

[ctx: @action:inmenu]
en: &Copy Description
sk: Kopírovať popis

[ctx: @title:menu]
en: Solve: %1
sk: Vyriešiť: %1
