kdevqthelp - en to sk translation catalogue (30 entries)

[ctx: @title:window]
en: Modify Entry
sk: Upraviť položku

[ctx: @title:window]
en: Add New Entry
sk: Pridať novú položku

en: Name cannot be empty.
sk: Názov nesmie byť prázdny.

[ctx: @action:button Allow user to get some API documentation with GHNS]
en: Get New Documentation
sk: Získať novú dokumentáciu

en: The command "qmake -query" could not provide a path to a QtHelp file (QCH).
sk: Príkaz "qmake -query" neposkytuje cestu k súboru QtHelp file (QCH).

en: Documentation provided by GHNS
sk: Dokumentácia poskytnutá GHNS

en: Qt Compressed Help file is not valid.
sk: Komprimovaný súbor pomocníka Qt nie je platný.

en: Documentation already imported
sk: Dokumentácia je už importovaná

[ctx: @title:tab]
en: Qt Help
sk: Qt pomocník

[ctx: @title:tab]
en: Configure Qt Help Settings
sk: Nastaviť nastavenia Qt Help

[ctx: @info:tooltip]
en: Modify
sk: Zmeniť

[ctx: @info:tooltip]
en: Delete
sk: Vymazať

[ctx: @info:tooltip]
en: Please uninstall this via GHNS.
sk: Prosím, odinštalujte to cez GHNS.

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, boxAutoLoad)
en: Load Qt Help Documentation from System Locations
sk: Načítať dokumentáciu QtHelp zo systémových umiestnení

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoadQtApiDocs)
en: &Load Qt API documentation:
sk: Načítať Qt API dokumentáciu:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoadFromDirectory)
en: Load Qt Help files from directory:
sk: Načítať súbory QtHelp z adresára:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, boxQchManage)
en: Install Additional Documentation Files
sk: Nainštalovať ďalšie súbory dokumentácie

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, qchTable)
en: Name
sk: Názov

[ctx: @title:column]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, qchTable)
en: Path
sk: Cesta

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add
sk: Pridať

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Icon:
sk: Ikona:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIconButton, qchIcon)
en: Select an icon
sk: Vyberte ikonu

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name:
sk: Názov:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, qchName)
en: Enter a name
sk: Vyberte názov

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, qchName)
en: Select a name...
sk: Vyberte názov...

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Path:
sk: Cesta:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, qchRequester)
en: Select a Qt Help file...
sk: Vyberte súbor QtHelp...

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, qchRequester)
en: Select a Qt Help file...
sk: Vyberte súbor QtHelp...

en: Could not find any documentation for '%1'
sk: Nemôžem nájsť žiadnu dokumentáciu pre '%1'

en: QtHelp Home Page
sk: Domovská stránka QtHelp
