kdevquickopen - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Documentation in the %1
sk: Dokumentácia v %1

en: Not available any more: %1
sk: Už nedostupné: %1

en: Not available any more
sk: Už nedostupné

[ctx: %1: function signature]
en: Return: %1
sk: Návrat: %1

[ctx: %1: file path]
en: File: %1
sk: Súbor: %1

note: i18n: ectx: ToolBar (quickOpenToolBar)
en: Quick Open Toolbar
sk: Panel nástrojov Rýchle otvorenie

[ctx: %1: project name]
en: Project %1
sk: Projekt %1

en: Not parsed yet
sk: Ešte neanalyzované

[ctx: @item no project]
en: none
sk: žiadne

[ctx: @item quick open item type]
en: Classes
sk: Triedy

[ctx: @item quick open item type]
en: Functions
sk: Funkcie

[ctx: @item quick open scope]
en: Project
sk: Projekt

[ctx: @item quick open scope]
en: Includes
sk: Zahŕňa

[ctx: @item quick open scope]
en: Includers
sk: Zahrňovače

[ctx: @item quick open scope]
en: Currently Open
sk: Aktuálne otvorené

[ctx: @item quick open item type]
en: Files
sk: Súbory

[ctx: @item quick open item type]
en: Documentation
sk: Dokumentácia

[ctx: @item quick open item type]
en: Actions
sk: Akcie

[ctx: @action]
en: &Quick Open
sk: Rýchlo otvoriť

[ctx: @action]
en: Quick Open &File
sk: Rýchlo otvoriť súbor

[ctx: @action]
en: Quick Open &Class
sk: Rýchlo otvoriť triedu

[ctx: @action]
en: Quick Open &Function
sk: Rýchlo otvoriť funkciu

[ctx: @action]
en: Quick Open &Already Open File
sk: Rýchlo otvoriť už otvorený súbor

[ctx: @action]
en: Quick Open &Documentation
sk: Rýchlo otvoriť dokumentáciu

[ctx: @action]
en: Quick Open &Actions
sk: Rýchlo otvoriť akcie

[ctx: @action]
en: Jump to Declaration
sk: Prejsť na deklaráciu

[ctx: @action]
en: Jump to Definition
sk: Prejsť na definíciu

[ctx: @action]
en: Embedded Quick Open
sk: Zabudované rýchle otvorenie

[ctx: @action jump to]
en: Next Function
sk: Ďalšia funkcia

[ctx: @action jump to]
en: Previous Function
sk: Predošlá funkcia

[ctx: @action open outline quick open menu]
en: Outline
sk: Obrys

[ctx: @title:window]
en: Quick Open
sk: Rýchlo otvoriť

[ctx: @title:window]
en: Outline
sk: Obrys

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, searchLine)
en: Quick Open...
sk: Rýchlo otvoriť...

[ctx: @info:tooltip]
en: Search for files, classes, functions and more, allowing you to quickly navigate in your source code.
sk: Hľadať súbory, triedy, funkcie a viac, umožní vám rýchlo prechádzať vo vašom zdrojovom kóde.

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, searchLabel)
en: Search:
sk: Hľadať:

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, okButton)
en: Open
sk: Otvoriť

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancelButton)
en: Cancel
sk: Zrušiť

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Scopes:
sk: Rozsahy:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Items:
sk: Položky:
