kdevstandardoutputview - en to sk translation catalogue (18 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Enter a case-insensitive regular expression to filter the output view
sk: Zadajte reťazec masky na filtrovanie zobrazenia výstupu

[ctx: @title:window]
en: Output View
sk: Pohľad na výstup

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the currently active output view
sk: Zatvoriť aktuálne aktívny výstupný pohľad

[ctx: @info:tooltip]
en: Close all other output views
sk: Zatvoriť všetky ostatné výstupné pohľady

[ctx: @action]
en: Previous Output
sk: Predošlý výstup

[ctx: @action]
en: Next Output
sk: Ďalší výstup

[ctx: @action]
en: Select Activated Item
sk: Vybrať aktivovanú položku

[ctx: @action]
en: Focus when Selecting Item
sk: Zamerať pri vybraní položky

[ctx: @action]
en: First Item
sk: Prvá položka

[ctx: @action]
en: Previous Item
sk: Predošlá položka

[ctx: @action]
en: Next Item
sk: Ďalšia položka

[ctx: @action]
en: Last Item
sk: Posledná položka

[ctx: @action]
en: Clear
sk: Vyčistiť

[ctx: @info:placeholder]
en: Search...
sk: Hľadať...

[ctx: @title:window]
en: Build
sk: Vybudovať

[ctx: @title:window]
en: Run
sk: Spustiť

[ctx: @title:window]
en: Debug
sk: Ladiť

[ctx: @title:window]
en: Version Control
sk: Správa verzií
