kdevsubversion - en to sk translation catalogue (73 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy...
sk: Kopírovať...

[ctx: @action:inmenu]
en: Move...
sk: Presunúť...

en: Please select only one item for this operation
sk: Prosím vyberte iba jednu položku pre túto operáciu

[ctx: @label]
en: Destination file/directory
sk: Cieľový súbor/adresár...

en: Copying only works on local files
sk: Kopírovanie pracuje len s miestnymi súbormi

en: Destination file/directory
sk: Cieľový súbor/adresár...

en: Moving only works on local files/dirs
sk: Presun pracuje len s miestnymi súbormi/adresármi

en: Subversion Add
sk: Subversion Pridať

en: Not enough information to add file
sk: Nedostatočné informácie na pridanie súboru

en: Subversion Annotate
sk: Subversion Anotovať

en: Not enough information to blame location
sk: Nedostatočné informácie na vinu umiestnenia

en: Not enough information to checkout
sk: Nedostatočné informácie na checkout

en: Committing...
sk: Odosielanie...

en: Not enough information to execute commit
sk: Nedostatočné informácie na vykonanie odoslania

en: Subversion Copy
sk: Subversion Kopírovať

en: Not enough information to copy file
sk: Nedostatočné informácie na kopírovanie súboru

en: Not enough information given to execute diff
sk: Nedostatočné informácie na vykonanie diff

en: Not enough information to import
sk: Nedostatočné informácie na import

en: Not enough information to execute info job
sk: Nedostatočné informácie na vykonanie info úlohy

[ctx: A file was marked to be added to svn]
en: Added %1
sk: Pridané %1

[ctx: A file was marked for deletion from svn]
en: Deleted %1
sk: Vymazané %1

[ctx: A file was deleted during an svn update operation]
en: Deleted %1
sk: Vymazané %1

[ctx: A file was added during an svn update operation]
en: Added %1
sk: Pridané %1

en: Revision %1
sk: Revízia %1

en: Updating externals: %1
sk: Aktualizujem externals: %1

en: Sending %1
sk: Posielam %1

en: Adding %1 using mimetype %2.
sk: Pridávam %1 pomocou mimetype %2.

en: Adding %1.
sk: Pridávam %1

en: Deleting %1.
sk: Mažem %1

en: Replacing %1.
sk: Nahrádzam %1

en: Transmitting file data
sk: Prenášam dáta súboru

en: Blame finished for revision %1, path %2
sk: Vina ukončená pre revíziu %1, cesta %2

en: Reverted working copy %1
sk: Vrátená pracovná kópia %1

en: Reverting failed on working copy %1
sk: Zlyhalo vrátenie na pracovnej kópii %1

en: Copied %1
sk: Skopírované %1

en: Certificate is not yet valid.
sk: Certifikát zatiaľ nie je platný.

en: Certificate has expired.
sk: Certifikát vypršal.

en: Certificate's CN (hostname) doesn't match the remote hostname.
sk: CN (názov hostiteľa) certifikátu nezodpovedá vzdialenému názvu hostiteľa.

en: Certificate authority is unknown.
sk: Certifikačná autorita je neznáma.

en: Other unknown error.
sk: Iná neznáma chyba.

en: Enter Login for: %1
sk: Zadajte login pre: %1

en: Completed
sk: Dokončené

en: Error executing Job:
    %1
sk: Chyba vykonávania úlohy:
    %1

en: Subversion Log
sk: Subversion Záznam

en: Not enough information to log location
sk: Nedostatočné informácie na záznam umiestnenia

en: Subversion Move
sk: Subversion Presun

en: Not enough information to move file
sk: Nedostatočné informácie na presun súboru

en: Subversion Remove
sk: Subversion Vymazať

en: Not enough information to execute remove job
sk: Nedostatočné informácie na vykonanie úlohy odstránenia

en: Subversion Revert
sk: Subversion Vrátiť

en: Not enough information to execute revert
sk: Nedostatočné informácie na vykonanie vrátenia

[ctx: @title:window]
en: SSL Server Certificate
sk: Certifikát SSL servera

[ctx: @action:button]
en: Trust Permanently
sk: Dôverovať natrvalo

[ctx: @action:button]
en: Trust Temporarily
sk: Dôverovať dočasne

[ctx: @title:window]
en: SSL Server Certificate: %1
sk: Certifikát SSL servera: %1

en: Subversion Status
sk: Subversion Stav

en: Not enough information to execute status job
sk: Nedostatočné informácie na vykonanie úlohy stavu

en: Subversion Update
sk: Subversion Aktualizácia

en: Not enough Information to execute update
sk: Nedostatočné informácie na vykonanie aktualizácie

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelForSrc)
en: Source directory:
sk: Zdrojový adresár:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Repository:
sk: Repozitár:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, dest)
en: Repository location
sk: Umiestnenie repozitára

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, dest)
en: Choose the repository into which the source directory is imported
sk: Zvoľte repozitár, do ktorého sa importuje zdrojový adresár

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Commit message:
sk: Správa odoslania:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, msgLabel)
en: There were errors validating the server certificate.
    Do you want to trust this certificate?
sk: Boli chyby pri kontrole certifikátu servera.
    Chcete dôverovať tomuto certifikátu?

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Reasons why the validation failed
sk: Dôvody, prečo kontrola zlyhala

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Certificate Information
sk: Informácia o certifikáte

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hostname:
sk: Meno hosťa:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Issuer:
sk: Vydavateľ:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Valid from:
sk: Platné od:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Valid until:
sk: Platný do:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Fingerprint:
sk: Odtlačok:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fingerprint)
en: fingerprint
sk: odtlačok
