kdevwelcomepage - en to sk translation catalogue (31 entries)

en: Need Help?
sk: Potrebujete pomoc?

en: Learn about KDevelop
sk: O programe KDevelop

en: Join KDevelop's team!
sk: Pridajte sa k tímu KDevelop!

en: Handbook
sk: Príručka

en: Back to code
sk: Späť na kód

en: Configure a new Launcher
sk: Nastaviť nový spúšťač

en: Attach to Process
sk: Pripojiť k procesu

en: Debug your program
sk: Debugovať váš program

en: Debug Area
sk: Oblasť ladenia

en: On the <em>Debug</em> area you will be able to see and analyze how your program works on execution. On the <em>Run</em> menu you will find all the possible options.
sk: V oblasti <em>Ladenie</em> budete môcť vidieť a analyzovať, ako váš program funguje. V ponuke <em>Spustiť</em> nájdete všetky možné voľby.

en: As you can see, here you can just execute your application or debug it if you need further runtime information. You can select what is going to be run by configuring the launches and selecting the one you want to use in the <em>Current Launch Configuration</em> sub-menu.
sk: Ako vidíte, tu môžete spustiť vašu aplikáciu alebo ladiť ju, ak potrebujete informácie o behu. Môžete vybrať, čo sa má spustiť, nastavením behu a vybraním jedného, ktorý chcete použiť v podponuke <em>Nastavenie aktuálneho behu</em>.

en: Review a Patch
sk: Posúdiť záplatu

en: Review Area
sk: Oblasť revízie

en: On the <em>Review</em> area you will be able to find the tools you need to review changes in your projects, either the ones you made or some external patch.
sk: V oblasti <em>Revízia</em> budete mať možnosť nájsť nástroje, ktoré potrebujete na revíziu zmien vo vašich projektoch, buď vaše alebo externé záplaty.

en: Also it will help you send the changes to the community you're contributing to, either by committing the changes, sending them by e-mail or putting them on a ReviewBoard service.
sk: Tiež vám pomôže poslať zmeny komunite, ktorej prispievate, buď odoslaním zniem, poslaním ich e-mailom alebo vložením ich na službu ReviewBoard.

en: New Project
sk: Nový projekt

en: Open Project
sk: Otvoriť projekt

en: Fetch Project
sk: Natiahnuť projekt

en: Recent Projects
sk: Nedávne projekty

en: <h3>Welcome to KDevelop!</h3>
    <p>You can start working on a project by opening an existing or creating a new one via the above buttons.</p>
    <p>If you need help, please check out the <a href="https://userbase.kde.org/KDevelop">User Manual.</a></p>
sk: <h3>Vitajte v KDevelop!</h3>
    <p>Môžete začať pracovať na projekte otvorením existujúceho alebo vytvorením nového pomocou týchto tlačidiel.</p>
    <p>Ak potrebujete pomoc, prosím skontrolujte <a href="https://userbase.kde.org/KDevelop">používateľskú príručku.</a></p>

en: <br/>
    <h3>Note for Windows users</h3>
    <p>Note that KDevelop does NOT ship a C/C++ compiler on Windows!</p>
    <p>You need to install either GCC via MinGW or install a recent version of the Microsoft Visual Studio IDE and make sure the environment is setup correctly <i>before</i> starting KDevelop.</p>
    <p>If you need further assistance, please check out the <a href="https://userbase.kde.org/KDevelop4/Manual/WindowsSetup">KDevelop under Windows instructions.</a></p>
sk: <br/>
    <h3>Poznámka pre používateľov Windows</h3>
    <p>Pamätajte, že KDevelop sa NEDODÁVA s prekladačom C/C++ pre Windows!</p>
    <p>Musíte si nainštalovať buď GCC cez MinGW alebo nainštalovať poslednú verziu Microsoft Visual Studio IDE a uistiť sa, že prostredie je nastavené správne <i>pred</i> spustením KDevelop.</p>
    <p>Ak potrebujete pomoc, prosím skontrolujte <a href="https://userbase.kde.org/KDevelop4/Manual/WindowsSetup">inštrukcie pre KDevelop pod Windows instructions.</a></p>

en: Sessions
sk: Sedenia

en: Go!
sk: Prejsť!

en: Documentation for KDevelop users
sk: Dokumentácia pre používateľov KDevelop

en: Keep up with KDevelop's development
sk: Držte krok s vývojom KDevelop

en: Help us improve KDevelop
sk: Pomôžte nám zlepšiť KDevelop

[ctx: Example: Tue, 03 Jan 2017 10:00:00 (new)]
en: %1 (new)
sk: %1 (nové)

en: Fetching feeds...
sk: Sťahujú sa kanály...

en: No recent news
sk: Žiadne nedávne novinky

en: Branches
sk: Vetvy

en: Projects
sk: Projekty
