kdevlldb - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: (running)
sk: (beží)

[ctx: @title:window]
en: LLDB Console
sk: LLDB konzola

en: Attempting to execute user command on unsupported LLDB version
sk: Pokus o vykonanie používateľského príkazu na nepodporovanej verzii LLDB

en: <b>Could not start debugger:</b><br />
sk: <b>Nepodarilo sa spustiť ladiaci program:</b><br />

en: <b>Error connecting to remote target:</b><br />
sk: <b>Chyba pripojenia na vzdialený cieľ:</b><br />

en: <b>Failed to load core file</b><p>Debugger reported the following error:<p><tt>%1
sk: <b>Zlyhalo načítanie súboru jadra</b><p>Ladič oznámil nasledovné chyby:<p><tt>%1

en: <b>Your lldb-mi version is unsupported, as it lacks an essential patch.</b><br/>See https://llvm.org/bugs/show_bug.cgi?id=28026 for more information.<br/>Debugger console will be disabled to prevent crash.<br/>Do you want to continue?
sk: <b>Vaša verzia lldb-mi je nepodporovaná, pretože nemá potrebnú záplatu.</b> <br/>Pozrite https://llvm.org/bugs/show_bug.cgi?id=28026 pre viac informácií.<br/>Konzola ladenia sa zakáže, aby sa predišlo pádu. <br/>Chcete pokračovať?

en: LLDB Version Unsupported
sk: LLDB verzia nepodporovaná

en: <b>You need lldb-mi from LLDB 3.8.1 or higher.</b><br />You are using: %1
sk: <b>Potrebujete lldb-mi z LLDB 3.8.1 alebo vyššej.</b><br />Používate: %1

note: i18n: ectx: ToolBar (debugToolBar)
en: Debugger Toolbar
sk: Panel nástrojov ladenia

en: Debug a native application in LLDB
sk: Ladiť natívnu aplikáciu v LLDB

en: A program is already being debugged. Do you want to abort the currently running debug session and continue with the launch?
sk: Program sa už ladí. Chcete prerušiť aktuálne bežiace ladiace sedenie a pokračovať so spustením?

[ctx: @title:tab]
en: LLDB Configuration
sk: Nastavenie LLDB

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Debugger executable:
sk: Program ladenia:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, lineDebuggerExec)
en: Override path to lldb-mi executable...
sk: Prepísať cestu na program lldb-mi...

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Additional arguments:
sk: Prídavné argumenty:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Environment:
sk: Prostredie:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkInheritSystem)
en: Inherit system environment
sk: Zdediť systémové prostredie

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupOptions)
en: Options
sk: Voľby

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Config script:
sk: Konfiguračný skript:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, lineConfigScript)
en: /path/to/lldb/config/script
sk: /cesta/ku/lldb/config/scriptu

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Start debugger with:
sk: Spustiť ladiaci program s:

[ctx: @item:inlistbox start debugger with]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboStartWith)
en: Application Output
sk: Výstup aplikácie

[ctx: @item:inlistbox start debugger with]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboStartWith)
en: LLDB Console
sk: LLDB konzola

[ctx: @item:inlistbox start debugger with]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboStartWith)
en: Frame Stack
sk: Rámcový zásobník

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Break on start:
sk: Prerušiť pri spustení:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupRemote)
en: Remo&te Debugging
sk: Vzdialené ladenie

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Remote server:
sk: Vzdialený server:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Remote work path:
sk: Cesta vzdialenej práce:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, lineOnDevPath)
en: /path/to/a/on-device/writable/directory
sk: /cesta/do/zapisovateľného/adresára/na/zariadení
