kdevappwizard - en to sk translation catalogue (35 entries)

[ctx: @title:window]
en: Create New Project
sk: Vytvoriť nový projekt

[ctx: @title:tab Page for general configuration options]
en: General
sk: Všeobecné

[ctx: @title:tab Page for version control options]
en: Version Control
sk: Správa verzií

[ctx: @action]
en: New from Template...
sk: Nový zo šablóny...

[ctx: @info:tooltip]
en: Generate a new project from a template
sk: Generovať nový projekt zo šablóny

[ctx: @info:whatsthis]
en: This starts KDevelop's application wizard. It helps you to generate a skeleton for your application from a set of templates.
sk: Toto spustí sprievodcu aplikáciou KDevelop. Pomôže vám to vygenerovať kostru pre vašu aplikáciu zo sady šablón.

en: Could not create project from template.
sk: Nedá sa vytvoriť projekt zo šablóny.

en: Please see the Version Control tool view.
sk: Prosím pozrite si nástrojový pohľad správy verzií.

[ctx: @title:window]
en: Version Control System Error
sk: Chyba systému na správu verzií

en: Could not initialize DVCS repository
sk: Nepodarilo sa inicializovať repozitár DVCS

en: Could not check status of the DVCS repository
sk: Nepodarilo sa pridať súbory do repozitára DVCS

en: Could not add files to the DVCS repository
sk: Nepodarilo sa pridať súbory do repozitára DVCS

en: Could not import project into %1.
sk: Nepodarilo sa importovať projekt do %1.

en: Could not import project
sk: Nedá sa importovať projekt

en: Could not checkout imported project
sk: Nedá sa checkoutovať importovaný projekt

en: Could not create new project
sk: Nedá sa vytvoriť nový projekt

en: The file %1 cannot be created.
sk: Súbor %1 sa nedá vytvoriť.

en: Project Templates
sk: Šablóny projektov

[ctx: @title:column]
en: Category
sk: Kategória

[ctx: @title:column]
en: Project Type
sk: Typ projektu

[ctx: @action:button]
en: Get More Templates
sk: Získať viac šablón

[ctx: @action:button]
en: Load Template from File
sk: Načítať šablónu zo súboru

en: Invalid location
sk: Neplatné umiestnenie

en: Empty project name
sk: Prázdny názov projektu

en: Invalid project name
sk: Neplatný názov projektu

en: Unable to create subdirectories, missing permissions on: %1
sk: Nie je možné vytvoriť podadresáre, chýbajú oprávnenia na: %1

en: Invalid project template, please choose a leaf item
sk: Neplatný šablóna projekty, prosím vyberte listovú položku

en: Path already exists and contains files. Open it as a project.
sk: Cesta už existuje a obsahuje súbory. Otvorte to ako projekt.

en: The specified path already exists and contains files. Are you sure you want to proceed?
sk: Zadaná cesta už existuje a obsahuje súbory. Určite chcete pokračovať?

[ctx: @title:window]
en: Load Template from File
sk: Načítať šablónu zo súboru

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, propertiesBox)
en: Properties
sk: Vlastnosti

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, projectNameLabel)
en: Project name:
sk: Názov projektu:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, locationLabel)
en: Location:
sk: Umiestnenie:

[ctx: @item:inlistbox No Version Control Support chosen]
en: None
sk: Žiadne

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Version control system:
sk: Systém na správu verzií:
