kdevexecute - en to sk translation catalogue (44 entries)

en: There is a quoting error in the arguments for the launch configuration '%1'. Aborting start.
sk: V argumentoch pre spustenie konfigurácie '%1' je citovaná chyba. Spustenie prerušené.

en: A shell meta character was included in the arguments for the launch configuration '%1', this is not supported currently. Aborting start.
sk: Shell meta znak bol vložený do argumentov pre spustenie konfigurácie '%1', toto nie je v súčasnosti podporované. Spustenie prerušené.

en: Couldn't resolve the dependency: %1
sk: Nemôžem vyriešiť závislosť: %1

en: No valid executable specified
sk: Neuvedený platný spustiteľný súbor

en: There is a quoting error in the executable for the launch configuration '%1'. Aborting start.
sk: Je chyba citácie v programe pre nastavenie spustenia '%1'. Ruším spustenie.

en: A shell meta character was included in the executable for the launch configuration '%1', this is not supported currently. Aborting start.
sk: Bol zahrnutý shellový meta znak v programe pre konfiguráciu spustenia '%1', čo aktuálne nie je podporované. Ruším spustenie.

[ctx: @item:inlistbox]
en: Ask If Running
sk: Spýtať sa, ak beží

[ctx: @item:inlistbox]
en: Kill All Instances
sk: Zabiť všetky inštancie

[ctx: @item:inlistbox]
en: Start Another
sk: Začať iné

[ctx: @title:tab]
en: Configure Native Application
sk: Nastaviť natívnu aplikáciu

en: Executes Native Applications
sk: Spúšťa natívne aplikácie

en: Native Application
sk: Natívna aplikácia

en: Compiled Binary
sk: Skompilovaný program

[ctx: @title:menu]
en: Project Executables
sk: Binárky projektu

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Executable
sk: Súbor programu

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Project &target:
sk: Cieľ projektu:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E&xecutable:
sk: Spustiteľný súbor:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, executablePath)
en: executable or /path/to/executable
sk: program alebo /cesta/k/programu

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, executablePath)
en: Enter the executable name or the absolute path to the executable file
sk: Zadajte názov programu alebo absolútnu cestu k súboru programu

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Behavior
sk: Správanie

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Ar&guments:
sk: Ar&gumenty:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, arguments)
en: <html><head/><body><p>Enter arguments to give to the executable.<br/>You can pass arguments containing space characters by putting them in double-quotes.</p></body></html>
sk: <html><head/><body><p>Zadajte arguments na predanie programu.<br/>Môžete zadať argumenty obsahujúce znaky medzier vložením ich do dvojitých úvodzoviek.</p></body></html>

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Working &directory:
sk: Pracovný adresár:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, workingDirectory)
en: Select a working directory for the executable
sk: Vyberte pracovný adresár pre spustiteľný súbor

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: E&nvironment:
sk: Prostredie:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KDevelop::EnvironmentSelectionWidget, environment)
en: Select an environment to be used
sk: Vyberte prostredie na použitie

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, runInTerminal)
en: <p>By default applications will be run in the background and only their output will be displayed in a tool view. This makes it impossible to interact with applications requiring user input from a terminal emulator. To run such applications, you should use an external terminal.</p>
sk: <p>Predvolene aplikácie bežia v pozadí a iba ich výstup sa zobrazuje v nástrojovom pohľade. Toto znemožňuje interagovať s aplikáciami vyžadujúcimi vstup používateľa z emulátora terminálu. Na spustenie takých aplikácií by ste mali použiť externý terminál.</p>

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, runInTerminal)
en: Use external terminal:
sk: Použiť externý terminál:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, terminal)
en: <p>Defines the command to execute the external terminal emulator. Use the following placeholders:</p>
    <dl>
    <dt><code>%exe</code></dt>
    <dd>The path to the executable selected above.</dd>
    <dt><code>%workdir</code></dt>
    <dd>The path to the working directory selected above.</dd>
    </dl>
    <p>The arguments defined above will get appended to this command.</p>
sk: <p>Definuje príkaz na spustenie externého emulátora terminálu. Použite nasledovné zástupné znaky:</p>
    <dl>
    <dt><code>%exe</code></dt>
    <dd>Cesta k programu vybranému vyššie.</dd>
    <dt><code>%workdir</code></dt>
    <dd>Cesta k pracovnému adresáru vybranému vyššie.</dd>
    </dl>
    <p>Argumenty definované vyššie budú pripojené k tomuto príkazu.</p>

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Restart
sk: Reštart

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Dependencies
sk: Závislosti

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Act&ion:
sk: Akcia:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Specifies the action to take for the dependencies before starting the executable.
sk: Určuje akciu na vykonanie pre závislosti pred spustením programu.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, dependencyAction)
en: The selected action will be run before the executable is started.  This allows there to be parts of a project, upon which the executable does not directly depend, to be built and/or installed before running the application.
sk: Vybraná akcia sa spustí pred spustením programu. Toto umožňuje mať časti projektu, na ktorých program priamo nezávisí, zostavené a/alebo nainštalované pred spustením aplikácie.

[ctx: @item:inlistbox dependency action]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Do Nothing
sk: Nerobiť nič

[ctx: @item:inlistbox dependency action]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Build
sk: Zostavenie

[ctx: @item:inlistbox dependency action]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, dependencyAction)
en: Build and Install
sk: Zostaviť a nainštalovať

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Targets:
sk: Ciele:

en: No environment profile specified, looks like a broken configuration, please check run configuration '%1'. Using default environment profile.
sk: Nie je uvedená skupina prostredia, vyzerá to ako poškodená konfigurácia, prosím skontrolujte beh konfigurácie '%1'. Použitie predvolenej skupiny prostredia.

[ctx: @title:window]
en: Job Already Running
sk: Úloha už beží

en: '%1' is already being executed.
sk: '%1' už beží.

[ctx: @action:button]
en: Kill All Instances
sk: Zabiť všetky inštancie

[ctx: @action:button]
en: Start Another
sk: Začať iné

[ctx: @option:check]
en: Remember choice
sk: Zapamätať výber
