kdevelop - en to sl translation catalogue (12 entries)

[ctx: @action]
en: Rebuild Environment
sl: Ponovno izgradi okolje

[ctx: @info:whatsthis]
en: Recompiles all dependencies for a fresh environment.
sl: Ponovno prevede vse odvisnosti od svežega okolja.

[ctx: @action]
en: Export Flatpak Bundle...
sl: Izvozi skupek Flatpak...

[ctx: @info:whatsthis]
en: Exports the current build into a 'bundle.flatpak' file.
sl: Izvozi trenutno izgrajeno v datoteko 'bundle.flatpak'.

[ctx: @action]
en: Send to Device...
sl: Pošli v napravo...

[ctx: @title:window]
en: Export %1
sl: Izvozi %1

en: Flatpak Bundle (*.flatpak)
sl: Skupek Flatpak (*.flatpak)

[ctx: @action:inmenu]
en: Build Flatpak %1 for %2
sl: Izgradi Flatpack %1 za %2

[ctx: @title:window]
en: Choose Tag Name
sl: Izberi ime značke

[ctx: @label:textbox]
en: Device hostname:
sl: Gostiteljevo ime naprave:

en: Bundling
sl: Sestavljanje

en: Run on Device
sl: Poženi na napravi
