kdevelop - en to sl translation catalogue (12 entries)

[ctx: @title:tab]
en: Configure Heaptrack Settings
sl: Nastavite nastavitve Heaptracka

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pathsGroupBox)
en: Executables
sl: Izvajalne datoteke

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heaptrackGuiExecutableLabel)
en: Visualizer:
sl: Vizualizator:

en: Heaptrack Analysis (%1)
sl: Analiza Heaptrack (%1)

[ctx: @action]
en: Run Heaptrack Analysis
sl: Zaženi analizo Heaptrack

[ctx: @action]
en: Attach to Process with Heaptrack
sl: Priklopi se na proces s Heaptrackom

en: Unable to start Heaptrack analysis - "%1" plugin is not loaded.
sl: Ni mogoče zagnati analize Heaptrack - vtičnik "%1" ni naložen.

en: Configure a native application launch to perform Heaptrack analysis on.
sl: Konfiguriraj zagon domače aplikacije za izvedbo analize Heaptracka.

en: Heaptrack analysis can be started only for native applications.
sl: Analiza Heaptrack se lahko začne samo za domorodne programe.

en: Failed to start Heaptrack visualizer from "%1".
sl: Ni mogoče zagnati vizualizatorja Heaptrack iz »%1«.

en: Check your settings and install the visualizer if necessary.
sl: Preveri vaše nastavitve in namesti vizualizator, če je potrebno.

en: Error during Heaptrack visualizer execution:
sl: Napaka pri izvajanju vizualizatorja Heaptrack:
