kdevelop - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: (running)
sl: (v teku)

[ctx: @title:window]
en: LLDB Console
sl: Konzola LLDB

en: Attempting to execute user command on unsupported LLDB version
sl: Poskus izvršitve uporabniškega ukaza v nepodprti različici LLDB

en: <b>Could not start debugger:</b><br />
sl: <b>Razhroščevalnika ni bilo mogoče zagnati:</b><br />

en: <b>Error connecting to remote target:</b><br />
sl: <b>Napaka pri vzpostavljanju povezave z oddaljenim ciljem:</b><br />

en: <b>Failed to load core file</b><p>Debugger reported the following error:<p><tt>%1
sl: <b>Nalaganje jedrne datoteke ni uspelo</b><p>Razhroščevalnik je poročal o naslednji napaki:<p><tt>%1

en: <b>Your lldb-mi version is unsupported, as it lacks an essential patch.</b><br/>See https://llvm.org/bugs/show_bug.cgi?id=28026 for more information.<br/>Debugger console will be disabled to prevent crash.<br/>Do you want to continue?
sl: <b>Vaša različica lldb-mi ni podprta, saj nima bistvenega popravka.</b><br/>Glejte https://llvm.org/bugs/show_bug.cgi?id=28026 za več informacij.<br/>Konzola za razhroščevanje bo onemogočena, da preprečimo sesutje.<br/>Ali želite nadaljevati?

en: LLDB Version Unsupported
sl: Različica LlDB ni podprta

en: <b>You need lldb-mi from LLDB 3.8.1 or higher.</b><br />You are using: %1
sl: <b>Potrebujete lldb-mi iz LLDB 3.8.1 ali novejšega.</b><br />Uporabljate: %1

note: i18n: ectx: ToolBar (debugToolBar)
en: Debugger Toolbar
sl: Orodna vrstica razhroščevalnika

en: Debug a native application in LLDB
sl: Razhroščite domorodni program v LLDB

en: A program is already being debugged. Do you want to abort the currently running debug session and continue with the launch?
sl: Program se že razhroščuje. Ali želite prekiniti trenutno zagnano sejo razhroščevanja in nadaljevati z zagonom?

[ctx: @action:button]
en: Abort Current Session
sl: Prekini trenutno sejo

[ctx: @title:tab]
en: LLDB Configuration
sl: Prilagoditev LLDB

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupDebugger)
en: Debugger
sl: Razhroščevalnik

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Debugger executable:
sl: Izvršilna datoteka razhroščevalnika:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, lineDebuggerExec)
en: Override path to lldb-mi executable...
sl: Preglasi pot do izvršilne datoteke lldb-mi ...

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Additional arguments:
sl: Dodatni argumenti:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Environment:
sl: Okolje:

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkInheritSystem)
en: Inherit system environment
sl: Deduj sistemsko okolje

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupOptions)
en: Options
sl: Možnosti

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Config script:
sl: Skript za prilagoditev:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, lineConfigScript)
en: /path/to/lldb/config/script
sl: /pot/do/prilagoditvenega/skripta/lldb

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Start debugger with:
sl: Zaženi razhroščevalnik z:

[ctx: @item:inlistbox start debugger with]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboStartWith)
en: Application Output
sl: Izhod programa

[ctx: @item:inlistbox start debugger with]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboStartWith)
en: LLDB Console
sl: Konzola LLDB

[ctx: @item:inlistbox start debugger with]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, comboStartWith)
en: Frame Stack
sl: Sklada okvirjev

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Break on start:
sl: Prekini na začetku:

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupRemote)
en: Remo&te Debugging
sl: O&ddaljeno razhroščevanje

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Remote server:
sl: Oddaljeni strežnik:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, lineRemoteServer)
en: host:port
sl: gostitelj:vrata

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Remote work path:
sl: Oddalja delovna pot:

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, lineOnDevPath)
en: /path/to/a/on-device/writable/directory
sl: /pot/do/zapisljive/mape/na/napravi
