kdevelop - en to sl translation catalogue (92 entries)

en:     *** MESON ERROR ***
sl:     *** NAPAKA MESON ***

en: Failed to set the internally used Ninja builder
sl: Nastavitev notranje uporabljenega graditelja Ninja ni uspela

en: Failed to acquire the Ninja builder plugin
sl: Pridobivanje vtičnika graditelja Ninja ni uspelo

en: The current build directory for %1 is invalid
sl: Trenutna graditvena mapa za %1 ni veljavna

en: The directory '%1' is not empty and does not seem to be an already configured build directory
sl: Mapa »%1« ni prazna in zdi se, da še ni prilagojena graditvena mapa

en: The directory '%1' cannot be used as a meson build directory
sl: Mape »%1« ni mogoče uporabiti kot graditvene mape Meson

en: The current build configuration is broken, because the build directory is not specified
sl: Trenutna prilagoditev gradenj je okvarjena, ker graditvena mapa ni določena

en: Congratulations: You have reached unreachable code!
    Please report a bug at https://bugs.kde.org/
    FILE: %1:%2
sl: Čestitke: dosegli ste nedosegljivo kodo!
    Prosimo, poročajte o napaki na https://bugs.kde.org/
    DATOTEKA: %1:%2

en: Internal error: The buildsystem manager is not the MesonManager
sl: Notranja napaka: upravitelj graditvenega sistema ni MesonManager

en: Failed to create a new build directory
sl: Ustvarjanje nove graditvene mape ni uspelo

en: The directory '%1' is already pruned
sl: Mapa »%1« je že okleščena

en: The directory '%1' does not appear to be a meson build directory
sl: Mapa »%1« ni graditvena mapa Meson

en: Aborting prune operation
sl: Prekinitev operacije kleščenja

en: Deleting contents of '%1'
sl: Brisanje vsebine »%1«

en: ** Prune successful **
sl: ** Kleščenje uspešno **

en: ** Prune failed: %1 **
sl: ** Kleščenje ni uspelo: %1 **

[ctx: @title:window]
en: Project Import Failed
sl: Uvoz projekta ni uspel

en: Meson builder error: %1
sl: Napaka graditelja Meson: %1

en: Importing %1 failed because no build directory could be created.
sl: Uvažanje %1 ni uspelo, ker ni bilo mogoče ustvariti nobene graditvene mape.

en: Introspection file '%1' does not exist
sl: Samoopazovalna datoteka »%1« ne obstaja

en: Failed to open introspection file '%1'
sl: Odpiranje samoopazovalne datoteke »%1« ni uspelo

en: In %1:%2: %3
sl: V %1:%2: %3

en: The introspection file '%1' contains neither an array nor an object
sl: Samoopazovalna datoteka »%1« ne vsebuje niti matrike niti predmeta

en: %1 returned %2
sl: %1 je vrnil %2

en: JSON parser error: %1
sl: Napaka razčlenjevalnika JSON: %1

en: The introspection output of '%1' contains neither an array nor an object
sl: Izhod samoopazovanja »%1« ne vsebuje niti matrike niti predmeta

en: The current build directory is invalid
sl: Trenutna graditvena mapa ni veljavna

en: Failed to create a temporary file.
sl: Ustvarjanje začasne datoteke ni uspelo.

en: The rewriter output of '%1' is not an object
sl: Izhod ponovnega zapisovalca »%1« ni predmet

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_showAdvanced)
en: Show Advanced Configuration
sl: Pokaži napredno prilagoditev

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, container)
en: Advanced Configuration
sl: Napredna prilagoditev

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_mesonArgs)
en: Extra Meson arguments:
sl: Dodatni argumenti Meson:

[ctx: @label:listbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_backend)
en: Meson backend:
sl: Zaledje Meson:

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_mesonExe)
en: Meson executable:
sl: Izvršilna datoteka Meson:

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, i_mesonArgs)
en: Changing this will reset the build options.
sl: Če to spremenite, boste ponastavili možnosti gradnje.

[ctx: @info:placeholder]
note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, i_mesonExe)
en: /path/to/mesonexecutable
sl: /pot/do/mesonizvršilne

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_hideAdvanced)
en: Hide Advanced Configuration
sl: Skrij napredno prilagoditev

en: Status: %1
sl: Stanje: %1

en: The current build directory does not exist
sl: Trenutna graditvena mapa ne obstaja

en: The current build directory is empty
sl: Trenutna graditvena mapa je prazna

en: Build directory configured
sl: Graditvena mapa je prilagojena

en: This meson build directory is not fully configured
sl: Ta mapa gradenj Meson ni v celoti prilagojena

en: This directory does not seem to be a meson build directory
sl: Za to mapo se ne zdi, da je graditvena mapa Meson

en: Invalid build directory configuration (empty build directory string)
sl: Neveljavna prilagoditev graditvene mape (prazen niz gradbene mape)

en: Something went very wrong. This is a bug
sl: Nekaj je šlo zelo narobe. To je hrošč.

en: No changes
sl: Ni sprememb

en: %1 option changed | %1 options changed
sl[0]: %1 spremenjena možnost
sl[1]: %1 spremenjeni možnosti
sl[2]: %1 spremenjene možnosti
sl[3]: %1 spremenjenih možnosti

[ctx: @title:tab]
en: Meson Project Configuration
sl: Prilagoditev projekta Meson

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_status) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_statusMessage)
en: Status message...
sl: Sporočilo o stanju ...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_changed)
en: Num changed
sl: Num spremenjen

en: <NEW>
sl: <NOV>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, MesonListEditor)
en: Dialog
sl: Pogovorno okno

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_new)
en: New
sl: Nov

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_del)
en: Delete
sl: Izbriši

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_first)
en: First
sl: Prva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_up)
en: Up
sl: Navzgor

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_down)
en: Down
sl: Navzdol

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_last)
en: Last
sl: Zadnja

[ctx: @title:window]
en: Configure a Build Directory - %1
sl: Prilagodi graditveno mapo - %1

en: Specified meson executable does not exist
sl: Navedena izvršilna datoteka Meson ne obstaja

en: Creating new build directory
sl: Ustvarjanje nove graditvene mape

en: Using an already configured build directory
sl: Uporablja že prilagojene graditvene mape

en: Using a broken meson build directory (this should be fine)
sl: Uporaba okvarjene graditvene mape Meson (to bi moralo biti v redu)

en: Cannot use specified directory
sl: Ni mogoče uporabiti navedene mape

en: There are already files in the build directory
sl: V graditveni mapi so že datoteke

en: The build directory field must not be empty
sl: Polje graditvene mape ne sme biti prazno

en: You have reached unreachable code. This is a bug
sl: Dosegli ste nedosegljivo kodo. To je hrošč.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_buildDir)
en: Build directory:
sl: Graditvena mapa:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KUrlRequester, i_buildDir)
en: Full Path to the new build directory
sl: Popolna pot do nove graditvene mape

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_name) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_dispProject)
en: Name:
sl: Ime:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, b_reset)
en: Reset to default value
sl: Ponastavi na privzeto vrednost

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, c_main)
en: Meson Options
sl: Možnosti Meson

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_core)
en: Core
sl: Jedro

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_backend)
en: Backend
sl: Zaledje

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_base)
en: Base
sl: Osnova

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_compiler)
en: Compiler
sl: Prevajalnik

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_directory)
en: Directories
sl: Mape

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_user) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_project)
en: Project
sl: Projekt

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, t_test)
en: Testing
sl: Testiranje

en: Initializing GUI
sl: Inicializacija up. vmesnika

en: Loading project data...
sl: Nalaganje podatkov projekta ...

en: Writing project data...
sl: Zapisovanje podatkov projekta ...

en: Loading meson rewriter data failed
sl: Nalaganje ponovnega zapisovalca podatkov Meson ni uspelo

[ctx: @title:window]
en: Select Additional Meson Option
sl: Izberite dodatno možnost Meson

[ctx: @label:listbox]
en: Meson option to add:
sl: Možnost Meson za dodajanje:

[ctx: @title:tab]
en: Project
sl: Projekt

[ctx: @title:tab]
en: Meson Project Settings
sl: Nastavitve projekta Meson

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MesonRewriterPage)
en: Meson project settings
sl: Nastavitve projekta Meson

note: i18n: ectx: attribute (toolTip), widget (QWidget, t_project)
en: Project settings
sl: Nastavitve projekta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_project)
en: <html><head/><body><h3>projectName</h3></body></html>
sl: <html><head/><body><h3>imeProjekta</h3></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, l_defOpts)
en: Project default options
sl: Privzete možnosti projekta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, b_newOpt)
en: New Option
sl: Nova možnost
