kdevelop - en to sl translation catalogue (17 entries)

[ctx: prefix to distinguish scratch tabs]
en: scratch:%1
sl: odlomek:%1

en: Failed to remove scratch: %1
sl: Odstranitev odlomka ni uspela: %1

en: Failed to create scratch: Name already in use
sl: Ustvarjanje novega odlomka ni uspelo: ime je že v uporabi

en: Failed to create new scratch
sl: Ustvarjanje novega odlomka ni uspelo

en: Failed to rename scratch: Names must not include path separator
sl: Preimenovanje odlomka ni uspelo: imena ne smejo vključevati ločila poti

en: Failed renaming scratch.
sl: Preimenovanje odlomka ni uspelo.

en: Running %1...
sl: Izvajanje %1 ...

en: Process finished with exit code %1.
sl: Postopek dokončan z izhodno kodo %1.

en: Failed to run scratch: %1
sl: Ni uspelo zagnati odlomka: %1

en: Scratchpad lets you quickly run and experiment with code without a full project, and even store todos. Create a new scratch to start.
sl: Scratchpad omogoča hiter začetek in eksperimentiranje s kodo brez polnega projekta, in celo shranite lahko opomnike. Ustvarite nov odlomek za začetek.

[ctx: @info:tooltip]
en: Command to run this scratch. '$f' will expand to the scratch path.
sl: Ukaz za zagon tega odlomka. »$f« se bo razširila na pot skice.

[ctx: @action]
en: New Scratch
sl: Nov odlomek

[ctx: @action]
en: Remove Scratch
sl: Odstrani odlomek

[ctx: @action]
en: Rename Scratch
sl: Preimenuj odlomek

[ctx: @action]
en: Run Scratch
sl: Zaženi odlomek

[ctx: @title:window]
en: Create New Scratch
sl: Ustvari nov odlomek

[ctx: @label:textbox]
en: Name for scratch file:
sl: Ime za datoteko odlomka:
