kdevelop - en to sl translation catalogue (31 entries)

en: Need Help?
sl: Potrebujete pomoč?

en: Learn about KDevelop
sl: Naučite se več o KDevelop-u

en: Join KDevelop's team!
sl: Pridružite se skupini KDevelop!

en: Handbook
sl: Priročnik

en: Back to code
sl: Nazaj na kodo

en: Configure a new Launcher
sl: Nastavite novi zaganjalnik

en: Attach to Process
sl: Priklopi se k procesu

en: Debug your program
sl: Razhrošči svoj program

en: Debug Area
sl: Območje razhroščevanja

en: On the <em>Debug</em> area you will be able to see and analyze how your program works on execution. On the <em>Run</em> menu you will find all the possible options.
sl: V območju <em>Razhroščevanje</em> boste lahko videli in analizirali, kako program deluje med izvajanjem. V meniju <em>Zaženi</em> boste našli vse mogoče možnosti.

en: As you can see, here you can just execute your application or debug it if you need further runtime information. You can select what is going to be run by configuring the launches and selecting the one you want to use in the <em>Current Launch Configuration</em> sub-menu.
sl: Kot lahko vidite, lahko tukaj samo izvršite program ali pa ga razhroščite, če potrebujete dodatne informacije o vedenju v času izvajanja. Izberete lahko, kaj se bo zagnalo, tako da prilagodite zagone in izberete tisto, kar želite uporabiti v podmeniju <em>Trenutna prilagoditev zagona</em>.

en: Review a Patch
sl: Preglej popravek

en: Review Area
sl: Območje pregleda

en: On the <em>Review</em> area you will be able to find the tools you need to review changes in your projects, either the ones you made or some external patch.
sl: Na področju <em>Pregled</em> lahko najdete orodja, ki jih potrebujete za pregled sprememb v projektih, bodisi tiste, ki ste jih pripravili sami, bodisi zunanje popravke.

en: Also it will help you send the changes to the community you're contributing to, either by committing the changes, sending them by e-mail or putting them on a ReviewBoard service.
sl: Prav tako vam bo pomagalo, da pošljete spremembe skupnost, kateri prispevate, bodisi z objavo sprememb, pošiljanjem po e-pošti, bodisi z dajanjem v storitev pregleda ReviewBoard.

en: New Project
sl: Novi projekt

en: Open Project
sl: Odpri projekt

en: Fetch Project
sl: Dobavi projekt

en: Recent Projects
sl: Zadnji projekti

en: <h3>Welcome to KDevelop!</h3>
    <p>You can start working on a project by opening an existing or creating a new one via the above buttons.</p>
    <p>If you need help, please check out the <a href="https://userbase.kde.org/KDevelop">User Manual.</a></p>
sl: <h3>Dobrodošli v KDevelop!</h3>
    <p>Lahko začnete delati na projekti tako da odprete obstoječega ali ustvarite novega z gumbi zgoraj.</p>
    <p>Če potrebujete pomoč, preverite navodila na <a href="https://userbase.kde.org/KDevelop">User Manual.</a></p>

en: <br/>
    <h3>Note for Windows users</h3>
    <p>Note that KDevelop does NOT ship a C/C++ compiler on Windows!</p>
    <p>You need to install either GCC via MinGW or install a recent version of the Microsoft Visual Studio IDE and make sure the environment is setup correctly <i>before</i> starting KDevelop.</p>
    <p>If you need further assistance, please check out the <a href="https://userbase.kde.org/KDevelop4/Manual/WindowsSetup">KDevelop under Windows instructions.</a></p>
sl: <br/>
    <h3>Opomba za uporabnike Windows</h3>
    <p>Upoštevajte, da KDevelop NE dobavlja prevajalnika C/C++ za Windows!</p>
    <p>Sami morate poskrbeti, da namestite bodisi GCC prek MinGW ali namestite zadnjo različico Microsoft Visual Studio IDE in zagotoviti, da je pravilno nastavljeno okolje <i>pred</i> zagonom KDevelop-a.</p>
    <p>Če potrebujete dodatno pomoč, preverite navodila <a href="https://userbase.kde.org/KDevelop4/Manual/WindowsSetup">KDevelop under Windows instructions.</a></p>

en: Sessions
sl: Seje

en: Go!
sl: Pojdi!

en: Documentation for KDevelop users
sl: Dokumentacija za uporabnike KDevelop

en: Keep up with KDevelop's development
sl: Nadaljujte z razvojem KDevelop-a

en: Help us improve KDevelop
sl: Pomagajte nam izboljšati KDevelop

[ctx: Example: Tue, 03 Jan 2017 10:00:00 (new)]
en: %1 (new)
sl: %1 (novo)

en: Fetching feeds...
sl: Dobavljanje virov ...

en: No recent news
sl: Ni zadnjih novic

en: Branches
sl: Veje

en: Projects
sl: Projekti
