kdevelop - en to sl translation catalogue (23 entries)

en: The variable P4CONFIG is not set. Is perforce installed on the system?
sl: Spremenljivka P4CONFIG ni nastavljena. Je perforce nameščen na sistemu?

en: Please select only one item for this operation
sl: Izberite samo en element za to operacijo

en: No files or message specified
sl: Ni podanih datotek ali sporočil

en: Please select a file for this operation
sl: Izberite datoteko za to operacijo

en: Directory not supported for this operation
sl: Mapa ni podprt za to operacijo

[ctx: @action::inmenu]
en: Edit
sl: Uredi

en: error: %1
sl: napaka: %1

en: Unable to find perforce executable. Is it installed on the system? Is it in your PATH?
sl: Ni mogoče najti izvajalnega programa perforce. Ali je nameščen na sistemu? Ali je na vaši poti PATH?

en: P4 Client failed with exit code: %1
sl: Odjemalec P4 je odpovedal s kodo napake: %1

en: P4 Client failed with error code: %1
sl: Odjemalec P4 je odpovedal z izhodno kodo: %1

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUrl)
en: Source directory:
sl: Mapa izvorne kode:

[ctx: @label:textbox]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelExec)
en: P4 executable:
sl: Izvršilna datoteka P4:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelP4port)
en: P4 Port
sl: Vrata P4

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, p4portEdit)
en: The format of P4PORT for Perforce applications is protocol:host:port, or port by itself if both the Perforce application and versioning service are running on the same host. Port numbers must be in the range 1024 through 32767
sl: Oblika P4PORT za programe Perforce je protokol:gostitelj:vrata ali vrata sama, če se na istem gostitelju izvajata tako program Perforce kot storitev za različice. Številke vrat morajo biti v območju od 1024 do 32767

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelP4user)
en: P4 User
sl: Uporabnik P4

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, p4userEdit)
en: Current Perforce user name. By default, the Perforce username is the same as the OS username
sl: Trenutno uporabniško ime Perforce. Uporabniško ime Perforce je privzeto enako uporabniškemu imenu OS

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelP4client)
en: P4 Client
sl: Odjemalec P4

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, p4clientEdit)
en: Name of current client workspace on the Perforce server
sl: Ime trenutnega delovnega prostora odjemalca na strežniku Perforce

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelP4config)
en: P4 Config
sl: Prilagoditev P4

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, p4configEdit)
en: Contains a file name without a path. The specified file is used to store other Perforce environment variables
sl: Vsebuje ime datoteke brez poti. Navedena datoteka se uporablja za shranjevanje drugih spremenljivk okolja Perforce

[ctx: @action:button]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, testP4setupButton)
en: Test
sl: Preizkusi

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButtonConfig)
en: Config File
sl: Prilagoditvena datoteka

[ctx: @option:radio]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButtonVariables)
en: User/Port Config
sl: Prilagoditev uporabnika/vrat
