kdevelop - en to sl translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title:tab]
en: Source Formatter
sl: Oblikovalnik izvorne kode

[ctx: @title:tab]
en: Configure Source Formatter
sl: Nastavi oblikovalnik izvorne kode

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useDefault)
en: &Use default
sl: Uporabi privzeto

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, generalGroupBox)
en: General
sl: Splošno

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_overrideKateIndentation)
en: Override the editor indentation mode according to the formatting style for documents without a Kate modeline.
sl: Preglasi način zamika urejevalnika v skladu s slogom oblikovanja za dokumente brez modelina Kate.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_overrideKateIndentation)
en: Override editor indentation mode
sl: Preglasi način zamika urejevalnika

[ctx: @info:tooltip]
note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_modelinesEnabled)
en: Add a Kate modeline according to the formatting style to formatted documents.
sl: Dodajte modelin Kate v skladu s slogom oblikovanja k oblikovanim dokumentom.

[ctx: @option:check]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_modelinesEnabled)
en: Add Kate modeline
sl: Dodaj modelin Kate

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, formattinStylesGroupBox)
en: Formatting Styles
sl: Slogi oblikovanja
