kdevcustommake - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Tried include path resolution while another resolution process was still running
sv: Försökte följa deklarationssökvägar medan en annan följprocess fortfarande körde

en: Makefile is missing in folder "%1"
sv: Makefile saknas i katalogen "%1"

en: Problem while trying to resolve include paths for %1
sv: Problem med försök att bestämma deklarationssökvägar för %1

en: Cached: %1
sv: Lagrad i cache: %1

en: Filename %1 seems to be malformed
sv: Filnamnet %1 verkar vara felaktigt

en: Failed to extract new working directory
sv: Misslyckades extrahera ny arbetskatalog

en: Output was: %1
sv: Utmatning: %1

en: Recursive make call failed
sv: Rekursivt bygganrop misslyckades

en: The parameter string "%1" does not seem to be valid. Output was: %2.
sv: Parameter-strängen "%1" verkar inte vara giltig. Utmatning: %2.

en: The directory "%1" does not exist. Output was: %2.
sv: Katalogen "%1" finns inte. Utmatning: %2.

en: Malformed recursive make call
sv: Felformat rekursivt bygganrop

en: Could not extract include paths from make output
sv: Kunde inte extrahera deklarationssökvägar från make-utmatning

en: Folder: "%1"  Command: "%2"  Output: "%3"
sv: Katalog: "%1"  Kommando: "%2"  Utmatning: "%3"
