kdevelop - en to tr translation catalogue (12 entries)

[ctx: @title:tab]
en: Configure Heaptrack Settings
tr: Heaptrack ayarlarını yapılandır

[ctx: @title:group]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pathsGroupBox)
en: Executables
tr: Yürütülebilirler

[ctx: @label:chooser]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, heaptrackGuiExecutableLabel)
en: Visualizer:
tr: Görselleştirici:

en: Heaptrack Analysis (%1)
tr: Heaptrack Çözümlemesi (%1)

[ctx: @action]
en: Run Heaptrack Analysis
tr: Heaptrack Çözümlemesini Çalıştır

[ctx: @action]
en: Attach to Process with Heaptrack
tr: Heaptrack ile Sürece İliştir

en: Unable to start Heaptrack analysis - "%1" plugin is not loaded.
tr: Heaptrack çözümlemesi başlatılamıyor - "%1" eklentisi yüklenmemiş.

en: Configure a native application launch to perform Heaptrack analysis on.
tr: Üzerinde Heaptrack çözümlemesi gerçekleştirilecek bir yerel uygulama yapılandır.

en: Heaptrack analysis can be started only for native applications.
tr: Heaptrack çözümlemesi, yalnızca yerel uygulamalar için çalıştırılabilir.

en: Failed to start Heaptrack visualizer from "%1".
tr: "%1" konumundan Heaptrack görselleştiricisi başlatılamadı.

en: Check your settings and install the visualizer if necessary.
tr: Ayarlarınızı denetleyin ve gerekiyorsa görselleştiriciyi kurun.

en: Error during Heaptrack visualizer execution:
tr: Heaptrack görselleştiricisi yürütümü sırasında hata:
