kdevelop - en to tr translation catalogue (5 entries)

[ctx: An anonymous declaration (class, function, etc.)]
en: <anonymous>
tr: <anonim>

[ctx: @title:window]
en: Outline
tr: Ana Hat

[ctx: @action]
en: Sort Alphabetically
tr: Abecesel Olarak Sırala

[ctx: @info:tooltip]
en: Sort items alphabetically
tr: Ögeleri abecesel olarak sırala

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
tr: Süz...
