kdevelop - en to tr translation catalogue (19 entries)

[ctx: @title:window]
en: Scratchpad
tr: Karalama Defteri

[ctx: prefix to distinguish scratch tabs]
en: scratch:%1
tr: karalama:%1

en: Failed to remove scratch: %1
tr: Karalama kaldırılamadı: %1

en: Failed to create scratch: Name already in use
tr: Karalama oluşturulamadı: Ad, halihazırda kullanımda

en: Failed to create new scratch
tr: Yeni karalama oluşturulamadı

en: Failed to rename scratch: Names must not include path separator
tr: Karalama, yeniden adlandırılamadı: Adlar, yol ayırıcısı içermemeli

en: Failed renaming scratch.
tr: Karalama, yeniden adlandırılamadı.

en: Running %1...
tr: %1 çalıştırılıyor...

en: Process finished with exit code %1.
tr: Süreç, %1 çıkış koduyla bitti.

en: Failed to run scratch: %1
tr: Karalama çalıştırılamadı: %1

en: Scratchpad lets you quickly run and experiment with code without a full project, and even store todos. Create a new scratch to start.
tr: Karalama Defteri, tam bir proje başlatmadan tez kod çalıştırmanızı, deneyler yapmanızı ve hatta yapılacaklar saklamanızı sağlar. Başlamak için yeni bir tane oluşturun.

[ctx: @info:tooltip]
en: Command to run this scratch. '$f' will expand to the scratch path.
tr: Bu karalamayı çalıştırmak için komut. '$f', karalama yoluna genişleyecektir.

[ctx: @action]
en: New Scratch
tr: Yeni Karalama

[ctx: @action]
en: Remove Scratch
tr: Karalamayı Kaldır

[ctx: @action]
en: Rename Scratch
tr: Karalamayı Yeniden Adlandır

[ctx: @action]
en: Run Scratch
tr: Karalamayı Çalıştır

[ctx: @info:placeholder]
en: Filter...
tr: Süz...

[ctx: @title:window]
en: Create New Scratch
tr: Yeni Karalama Oluştur

[ctx: @label:textbox]
en: Name for scratch file:
tr: Karalama dosyası adı:
