kdevappwizard - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Could not initialize DVCS repository
ug: DVCS خەزىنىسىنى دەسلەپلەشتۈرگىلى بولمىدى

en: Could not add files to the DVCS repository
ug: ھۆججەتلەرنى  خەزىنىسىگە قوشقىلى بولمىدى

en: Could not import project into %1.
ug: قۇرۇلۇشنى %1 غا ئىمپورت قىلغىلى بولمىدى.

en: Could not import project
ug: قۇرۇلۇشنى ئىمپورت قىلغىلى بولمىدى.

en: Could not checkout imported project
ug: ئىمپورت قىلىنغان قۇرۇلۇشنى checkout قىلغىلى بولمىدى

en: Could not create new project
ug: يېڭى قۇرۇلۇش قۇرغىلى بولمىدى

en: The file %1 cannot be created.
ug: ھۆججەت %1 قۇرغىلى بولمىدى.

en: Project Templates
ug: قۇرۇلۇش قېلىپلىرى

en: Invalid location
ug: ئىناۋەتسىز ئورۇن

en: Empty project name
ug: قۇرۇلۇش ئاتى قۇرۇق

en: Invalid project name
ug: قۇرۇلۇش ئاتى ئىناۋەتسىز

en: Unable to create subdirectories, missing permissions on: %1
ug: تارماق مۇندەرىجىلەرنى قۇرغىلى بولمىدى، ئىمتىيازلار يېتەرلىك ئەمەس: %1

en: Invalid project template, please choose a leaf item
ug: قۇرۇلۇش قېلىپى ئىناۋەتسىز، بىر تارماق تۈرنى تاللاڭ

en: The specified path already exists and contains files. Are you sure you want to proceed?
ug: كۆرسىتىلگەن يول مەۋجۇت ھەم ئىچىدە ھۆججەتلەر بار. راستلا داۋاملاشتۇرامسىز؟
