kdevelop - en to ug translation catalogue (19 entries)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (session)
en: Session
ug: ئەڭگىمە

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (project)
en: &Project
ug: قۇرۇلۇش(&P)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: &Navigation
ug: يولباشچى(&N)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
ug: ھۆججەت(&F)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
ug: تەھرىر(&E)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (code)
en: Code
ug: كودى

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
ug: كۆزنەك(&W)

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
ug: ئاساسىي قورال بالداق

en: Code
ug: كودى

en: Could not open %1
ug: %1 نى ئاچالمىدى

en: GDB integration
ug: GDB يۈرۈشلەشتۈرۈلۈشى

en: GDB integration, Webdevelopment Plugins
ug: GDB يۈرۈشلەشتۈرۈلۈش، تور ئىجادىيىتى قىستۇرمىلىرى

en: astyle and indent support
ug: astyle ۋە indent  نى قوللاش

en: Patches
ug: ياماقلار

en: Hash
ug: ئالاھىدىلىك كودى

en: A session with the name %1 exists already. Use the -s switch to open it.
ug: ئاتى %1 بولغان ئەڭگىمە مەۋجۇت. ئۇنى ئېچىش ئۈچۈن -s تاللانمىسى ئىشلىتىڭ.

en: KDevelop Sessions
ug: KDevelop ئەڭگىمەلىرى

en: Open KDevelop Session
ug: KDevelop ئەڭگىمەسىنى ئېچىش
